Suzuki M 800 Intruder (2006)

Vlastník Janur
Vloženo 6.12.2015
Aktualizováno 6.12.2015

Moja prvá motorka, čo znamená, že v tú chvíľu tá najlepšia

Suzuki VZR 1800 Intruder: Pre začiatočníka veľmi silný stroj

První dojmy - Po autoškole(Suzuki Bandit 650) prvá jazda na inej motorke. Prvá jazda na "chopperovi". Super. Bolo to to, čo som hľadal.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého, komu sa páči. Ideálna voľba pre začiatočníka.

Doplňky na motorce - Podsvietená nádrž LED
Na zákazku vyrábaný kryt chladiča
Padacie rámy
Predkopy na padacom ráme
Zrkadlá v chrome - slzička
Gripy v chrome
Plastové kufre Givi vo farbe motorky - zamykateľné
Opierka spolujazdca
Otáčkomer baron
Prídavné diaľkové svetlá

Motoru som si kúpil ešte pre dokončením autoškoly. Chvíľu som musel čakať, kým som si mohol plnohodnotne vychutnať prvú bezstarostnú jazdu. Prvých 100-200 km som jazdil veľmi opatrne. Zvykali sme si na seba. Potom už to išlo samo
Výkon bol v tú chvíľu pre mňa absolútne dostačujúci. Rozbehnúť sa, nahádzať tam rýchlosti a už si len užívať cestu. Polovicu sezóny som sa vozil iba "okolo komína"...trasy cca 300 km. Neskôr som ju zobral aj na 3 dňový výlet po Slovensku vo dvojici. Spolujazdec spokojný. Dostatok pohodlia. Vo dvojke už to nebol výkon na "bláznenie", ale na pohodovú jazdu dostačujúci. S mojim pohodlím to už bolo horšie, keďže nie som žiadny drobec, ale v rámci možností sa do dalo zvládnuť. Veľkou slabosťou sú samozrejme brzdy, ale s tým mám problém väčšina motoriek z tejto kategórie. S motorkou som si užil hromadu srandy. Pre začiatočníka ideálna voľba.
Prišiel koniec sezóny s ňou musela prísť aj rozlúčka s prvou motorkou.
Prišiel čas osedlať niečo dospelejšie. Motorka odišla iba 20 km od môjho bydliska, takže dúfam, že sa ešte stretneme