Kawasaki Z 1000 (2014)

Vlastník Crabicek
Vloženo 1.12.2015
Aktualizováno 23.3.2022

Kawasaki Z1000, dravec a pohodovy stroj. Dobre provedea barevna kombinace, elegantni a pritom viditelny stroj na silnici.

První dojmy - Naprosto me uchvatily krivky a design teto motorky. Dravy vzhled a alegantni krivky. Skvele dilenske zpracovani, spolehlivost a hlavne dobre jizdni vlastnosti.

Doplňky na motorce - 1. komplet LED osvetleni, vcetne blinkru Barracuda (kabelaz, rezistory)
3. osvetleni LED SPZ, Barracuda
4. sklopny drzak SPZ, Barracuda
5. vetrny stitek Aerosport Barracuda
6. sada pacek Barracuda v barve motocyklu
7. uchyty a drzaky pro zavazadlo na zadni sedlo

Průměrná spotřeba - 7.48667 l/100km

Jizdni vlastnosti vyborny, prvni dojem byl famozni. Trosku me zaskocilo necitelnost mezi jednotlivymi rychlostnimi stupni. Taky me zklamala absence ukazatetele zarazeny rychlosti v palubce. U takoveho stroje bych to ocekaval ve vybave. Ale da se resit externe a tuningem - Gpro. Docela me zaskocila sila vetru pri vyssich rychlostech, nad 130,- Uplne tahne ruce ze riditek, a jezdec sklouzava do zadni casti sedacky. Resil jsem to osazeni, celniho stitky, zatim jsem netestoval za jizdy. cekam na jaro. Nozna dalsi kroz bude tuning sedla, presiti jeho tvaru a vypostrovani zadni casti jako operky. Cekal jsem take jina kola, ocekaval jsem litaky (lesteny hlinik, nebo pestra barva), v zakladu jsou cerna kovova kola, asi odlitky. Velkym a prijemnym prekvapenim byla merena spotreba a ukazatel prumerne spotreby. Najezdil jsem na ni zatim malo km, ale prumer se pohybuje okolo 5,2L co je na 1L motorku dobry, ocekaval jsem vic. Samozrejme stroj nevitacim na max a drzis se zatim s jizdou opatrne.

Ethi
Ethi napsal 22.12.15 v 12:15 10b.

Vetřelecký stroj

Onri
Onri napsal 08.12.15 v 19:32 10b.

Nádherná mašinka to je za jasných 10b to musí být luxus svezení

chmaták
chmaták napsal 08.12.15 v 14:59 10b.

Robert-chooper
Robert-chooper napsal 05.12.15 v 11:47 10b.

Pěkná zelená žabička

Crabicek
Crabicek napsal 01.12.15 v 22:20

vim ze motorka je skvela a libi se mi. nechapu proc nekumu vadi moje nazory a postrehy ktere me zaujali a uz vubecne doporuceni nekoho na koupeni jine kdyz mi tato vyhovuje.