Yamaha FZ6 N (2006)

Vlastník Kinča
Vloženo 24.11.2015
Aktualizováno 28.5.2018

Oranžovo černá kočka s výfuky pod sedlem! :) Fotka je zatím random z netu, po týdnu jsem ji furt nenafotil.

Motorka koupena od Valouch (Rychvald)

První dojmy - Po roce jsem seděl na mašině, takže první dojmy byly takové rozpačité, taky proto, že jsem byl zvyklý na Ninju. Ale padla do ruky hned, pohodová jízda :)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě a pro vás taky

Doplňky na motorce - Plexi (to ale půjde pryč, je to škaredééé, nasadím jen na delší cesty), kufr (nelíbí se mi to tam, ale má to výhodu že tam nacpu plno věcí :D ), padací rám

Chtěl jsem něco slabšího než Ninju, něco ovladatelnějšího a pohodlnějšího a taky jsem se nemohl vzdát výfuků pod sedlem. Navíc se mi nějak začaly líbit naháče a když jsem tenhle model denně vídával před prací, tak se mi líbila čím dál tím víc a bylo jasno.

Jízda je pohodlná, jen si musím zvyknout nekrčit se jako na sportu. Sedí se dobře, ale ve vyšších rychlostech (170+) už to není tak příjemné posezení, ale to může být taky těma šílenýma větrama teď ped zimou (píšu 24.11.2015) :D Tahá slušně, někde ve spodu až středu, je s ní sranda. Zvuk je sice dost slabý, ale to spraví jiné výfuky časem. Brzdí dobře, ale to ještě nemám až tak moc ozkoušené, přece jen teď nejsou cesty nejsušší. Motorem se dá taky docela dobře přibržďovat, ale Ninja to zvládala líp. Ovládá se pocitově dobře, je stabilní. Spolujezdec má pohodlí, s kufrem vzadu a opěrkou na něm je to jak v obýváku skoro a hlavně se dá držet na boku, takže ani nevím, že tam je. Spotřeba zatím dobrá, super je ukazatel nádrže na displeji.

No, co ještě dodat, po týdnu asi nic moc a jelikož už sněží, tak půjde spát na zimu...

29.11.2017 - tak a je fuč, když pochybí peníze, tak se nedá nic dělat :) Ale byly to krásné 2 sezony :D