Aprilia ETV 1000 Caponord (2005)

Vlastník TheRock273
Vloženo 21.11.2015
Aktualizováno 21.11.2015

Velké, pohodlné, cestovní enduro. Výborné jízdní vlastnosti.

Motorka koupena od FIRMA:Motobazar Rakovník - Vít Danaj (Ra

Kawasaki KLV 1000: Nepadla mi do ruky.
Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi hned učarovala svým povedeným designem. Při posezu na ní jsem se cítil bezpečně. Výborně řešená nádrž. Její tvar a místo pro nohy. Jízdní vlastnosti zatím nedokážu přesně popsat. Jinou, takto velkou motorku, jsem ještě neměl. Nedokážu tedy porovnat. Jinak jako první dojem při jízdě. Překvapila mě dobrá ovladatelnost nato, jak těžká tato motorka je.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo chce cestovat a užívat si klidnou cestu s pohodlnou motorkou.

Doplňky na motorce - Centrální stojan, vyhřívané rukojeti, plotna GIVI na zadní kufr, kryt motoru.

Vybíral jsem mezi Hondou Varadero, V-stormem, Kawasaki KLV 1000 a Aprílií Caponord ETV 1000. Padla mi hned do ruky a hned jsem věděl, že ji chci. Načetl jsem mnoho recenzí a každá motorka má své pro a proti. S touto motorkou zatím nemám moc najeto, takže jízdní vlastnosti zatím popsat nemůžu. Dopíšu sem hned, jak budu mít co. Nevýhodou je, že se musí udělat mnoho servisních preventivních úkonů, jako např, rychlospojky pod nádrží, elektroinstalace, dobíjení apod., ale zase pokud se vychytají tyto neduhy, nic pak nemůže jen tak v sezóně překvapit. Doufám, že jsem vybral dobře a má nová motorka bude sloužit bez větších problémů.
Mám v plánu cestovat převážně silnice, ale věřím, že i lehký terén nebude tvořit sebemenší překážku. 70% budu jezdit sám a zbytek ve dvou a s plnou polní.

findejs1310
findejs1310 napsal 16.03.16 v 01:49

To je moje krevni skupina
10b

TheRock273
TheRock273 napsal 05.12.15 v 01:34

Raid, díky za koment. Ještě jsem ho trochu včera provětral na chvilku a teď už stojí v dílně a začne zimní servis, aby byl připraven na jaro.

raid
raid napsal 28.11.15 v 00:27 10b.

překvapit může vždycky Caponordy si nekupují stádní typy, tak ať slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 22.11.15 v 12:30 10b.

Pěkný, barva mu vyloženě sluší.

TheRock273
TheRock273 napsal 21.11.15 v 23:17

Díky. Zatim jsem neměl možnost se pořádně svést. Vím, že me čekají nějaké zimní práce, ale už se na to těším.