Yamaha TT-R 600 (2003)

Vlastník TTRSamuel
Vloženo 16.11.2015
Aktualizováno 19.12.2015

Od detstva som túžil po crosse ale nedokázal by som ju uživiť, a tak som urobil kompromis a kúpil si tento Turbo Terénny Rotavátor.

První dojmy - Veľmi príjemný vzpriamený posed, avšak veľmi vysoká. Musel som sa naučiť ju štartovať, pretože to vyžaduje cit. Chýba mi elektrický štartér.

Motorku bych doporučil pro - Človek ktorý má výšku minimálne 180 cm a mohutnejšiu svalnatejšiu postavu aby ju dokázal zvládnuť.. Ja musím pribrať :)

Doplňky na motorce - Cree led diaľkové svetlá na prednom blatníku.

Túto motorku som si vybral hlavne z dôvodu vysokej spoľahlivosti a nenáročnosti na údržbu. Jazda na tejto motorke je veľmi pohodlná, podvozok znesie aj ťažší terén, predná vidla aj zadný centrálny tlmič sú nastaviteľné, túto motorku označujú aj hltač dier a a to jej právom patrí. Motorka sa ovláda vcelku dobre, ale do ťažšieho terénu je trochu ťažká a neobratná, takže najlepšie jej sedia nespevnené poľné cesty. Pokiaľ by mala väčšiu nádrž(má 10l) dalo by sa na nej príjemne cestovať. Motor zaberá dobre už od najnižších otáčok, ale hnevá ma 44 zubová rozeta, ktorá robí motorku príliš do rýchla a uberá jej na sile, čo cítiť hlavne pri jazde v teréne a pri jazde so spolujazdcom. Motorka má pod zadným blatníkom nejaké to základné náradie. Spotrebu som doposiaľ nemeral, udáva sa okolo 5l na ceste a okolo 11l v teréne. Čo sa týka servisu, táto motorka vyžaduje meniť oleje, filtre, a reťazové sady. Nič viac, nič menej.

TTRSamuel
TTRSamuel napsal 06.12.15 v 19:44

Áno aj som rozmýšľal nad tou nádržou, ale najprv si chcem kúpiť na ňu padáky(vždy sa zíde) a prídavný chladič oleja s termostatom.

Barney
Barney napsal 16.11.15 v 22:52 10b.

Dá se dokoupit 20L nádrž Acerbis, pak je z toho společník do nepohody.