Suzuki VS 1400 Intruder (1988)

Vlastník Dabl
Vloženo 12.11.2015
Aktualizováno 22.6.2017

Kladivo na čarodějnice, které nejde zastavit

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

První dojmy - První dojmy při pohledu na skoro vrak motorky byly rozporuplné. Chromy oloupané, opršený lak, spousta rezavých míst. introš byl firmou dotánut z Holandska, kde stál asi delší dobu pod plachtou, nebo něco podobného... Ale když už jsem jel pro moto přes celou republiku, nechtělo se mi vracet bez motorky.ň

Již delší dobu jsem pokukoval po nějakém chopperu. A pak přišla skvělá nabídka na Intrudra. Byla to jasná volba.
Něco málo už mám najeto, jezdím od května.
První jízda katastrofa, nešlo to zlomit do zatáčky, nebrzdilo to!!!
Zadní i přední guma stará jak "práce" tlumiče nastavené na nejměkčí nastavení atd.
Po přezutí obou kol a doladění podvozku super ovladatelnost, opravdu obrovská změna.
Přední brzdič vyměněn za brzdič z Bandita. Změna je znatelná, ale stále to není dle představ. V budoucnu chci na přední kolo dva kotouče. Zatím řeším jak to udělat.
Origo výfuky vyměněny za plně průchozí
Moto bylo v origo stavu, všechno přebytečné jsem demontoval. Opěrka, sedlo spolujezdce...

Pidas352
Pidas352 napsal 11.03.18 v 21:26 10b.

Super, at´se dílo podaří

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.11.16 v 11:30 10b.

Parádní Introš gratulejšn.

suzukidrak
suzukidrak napsal 23.05.16 v 14:53 10b.

Pěkná a zajimavá přestavba, tak hodně zdaru v sezoně 2016

Dabl
Dabl napsal 22.11.15 v 15:59

Díky pánové za chválu
Bude hezčí, ale až z jara. Černý lak, chtěl bych dva kotouče na přední kolo, širší brýle, snížit zadek, přešít sedlo, nalakovat motor, atd.
Pokud má někdo kontakty na lidi co udělají brýle za lidovou cenu a podobně, tak sem s nimi

pavsa66
pavsa66 napsal 22.11.15 v 13:56 10b.

Hezké kladivo gratulace a pohodu v sedle