Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník Theofil
Vloženo 30.10.2015
Aktualizováno 30.10.2015

NT700V mi prostě padla do oka. Jednak kvůli ochraně jezdce před počasím a jednak kvůli úložnému prostoru. Navíc mne uchvátila ta kombinace červené a černé.

Motorka koupena od išek2892 (Chodov)

První dojmy - První dojem z jízdy? Vrátil jsem se o 15 let zpátky, když jsem si koupil XL600V. Motor se moc nezměnil. Vibrovalo to úplně stejně. Ale jinak pohoda. Přesně pro pána v nejlepších letech.

Motorku bych doporučil pro - Jednoznačně se hodí na cestování.

Doplňky na motorce - Zvýšená řídítka, vyhřívané rukojeti, deflektory vzduchu, Vstream plexi, horní kufr.

Proč jsem si Hondu NT700V vybral jsem již napsal výše, kvůli dobré ochraně před počasím a kvůli velkým kufrům. Mám zvětšená víka bočních kufrů, včetně vnitřních tašek. Ty jsou moc praktické, protože kufry se nedají sundat. A kupodivu se mi do nich vešlo oblečení na 10 dní. První větší cesta byly Dolomity. Nádhera! Italské průsmyky mne prostě chytly.
Co napsat k jízdním vlastnostem? Jednoznačně by se to dalo popsat jedním slovem: pohoda. Na velké bláznění to není, ale mně to stačí. V pohodě je take dojezd, sám jsem ujel asi 390km a ještě bych něco ujel, i když kontrolka na mne už dost dlouhou dobu nevraživě zírala. Spotřeba je mezi cca. 4,0 a 5,5 l, podle rychlosti, stylu jízdy a směru větru.

Luca_69
Luca_69 napsal 12.11.15 v 09:07 9b.

Quasar
Quasar napsal 06.11.15 v 19:23 10b.

Krásný stroj, přeji mnoho pěkných zážitků z cest...

752315
752315 napsal 06.11.15 v 14:48

jj ta je

Pumposz
Pumposz napsal 06.11.15 v 11:56 10b.

Taky jsem o ní uvažoval...ale neříkám že se na ni časem neobrátím :) Kráááásnýýýý kousek ;)

stráťa
stráťa napsal 06.11.15 v 08:04 10b.

Deauville je důkaz že i honda (asi omylem) občas udělá hezkou motorku. A ta červená tomu sluší.