Honda CB 550 (1975)

Vlastník veteiks
Vloženo 15.10.2015
Aktualizováno 15.10.2015

Kultovní CéBéčko, na které se každý rád podívá.. youngtimer je ideálním strojem, který spojuje retro s pěkným svezením. Model CB550 F SuperSport 4in1.

První dojmy - Hned když jsem ji u kamaráda viděl, věděl jsem že ji chci. Nemohl jsem se dočkat chvíle, kdy ji opráším, dám trochu servisu a hned se na ní projedu.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co si rádi užívájí jízdu krajinou.. či městem.. ať už začátečníky či Motorkáře.

Doplňky na motorce - Doplňkový výfuk .. alá zohlá trubka, vzduch. filtr vyměněn za malé filtry na jednotlivé karburátory.

Motorka mě tzv. frkla do nosa, když jsem byl u kámoše na grilovajdě.. Po prohlídce strojů v garáži.. jsem ji viděl mezi motorkama a říkám: "To máš CéBéčko?" .. a on že jo, a jestli ho třeba nechci Chtěl a mám ji

Na motorce je supr svezení.. díky doplňkovému výfuku má supr zvuk, hodný pravého caferacera.. vizuelně není nic moc, dojde k výměně.. ale ten řev.. nádhera

Motorka je na ovládání lehunká, je to přece jen 550, brzdí jakštakš.. sedí se velmi pohodlně a díky standart řidítkům vcelku vzpřímeně.. na plyn poslouchá ochotně.. ideální cestovní rychlost kolem 80km/h. Ve vyšších rychlostech je odpor vzduchu obrovský a musím si i přilehnout, aby to jelo Tu narážím poté na nedostatek výkonu... ale předjet kdeco se s tím dá, takže stačí, a nemám potřebu zase lítat.. spíše vychutnávat jízdu.. a o tom to je

Udělány tuto sezónu karburátory, orig. sada.. výměna špatných dílů, komplet vyčištění a polazení. Nová baterka, nové sedlo,samo olej a filtr, vzduch. filtr a svíčky.

Na další sezónu, nové gumy, rozleštit špice, udělat těsnění pod hlavou, trochu kape olej, koupit či nechat udělat výfuk, aby se na motorku hodil, jinak ji chci nechat v původním stavu.

K motorce jinak retro helma s bubble hledím.. a pořádná stará kožárna.

Taliján
Taliján napsal 07.10.18 v 18:05

Paráda, máš 10b

Lubos92
Lubos92 napsal 03.12.15 v 11:01

Ahoj; pěkná .

bonup
bonup napsal 22.10.15 v 13:56 10b.

Moc hezká tak ať bezproblémově jezdí.

ElFidel
ElFidel napsal 22.10.15 v 08:43 10b.

Parádní moto i lauf

Petr_TA
Petr_TA napsal 17.10.15 v 16:58 10b.

Moooc pěknej kousek poctivý motorky