Yuki CSR 250 (2013)

Vlastník Hacci
Vloženo 25.9.2015
Aktualizováno 25.9.2015

Názorový měnič -> propaganda každým coulem

První dojmy - Jako velký odpůrce motorek jsem si říkal, co tu na tom stroji blbnu. Respekt z jízdy na motorce byl obrovský, ale chuť zkoušet to dál převážila.

Motorku bych doporučil pro - začátečník co si není jist zda-li bude jezdit

V bratrově Autoškole Hacko jsem si udělal řidičák. Potřeboval webové stránky, tak jsem je vyměnil za Áčkové papíry. Jemu to pomohlo, protože v začátku podnikání není financí nazbyt :))

Byl jsem velký odpůrce motorek - přeci jen za plechy se člověk schová lépe a já se mám docela rád. Rok mi trvalo než jsem si koupil první motorku, kterou jsem bral spíše ze zvědavosti. Bude mě to vlastně bavit? Změní se mi názor na motorky? Věděl jsem, že do motorky nechci dát velké peníze. Koukal jsem tedy po starých jawách, ale co si budeme povídat - pokud nejste klučina, co na tom strávil dětství, tak jawa určitě není tím pravým.

Vím, že hodně lidí řekne, že "čína" se od pravého liší na světelné roky, ale přeci jen jsem si koupil YUKI.

První, co jsem zaslechl, bylo, že kdo má YUKI *** souloží s chlapci*** Nátlak okolí jsem vydržel a začala sezóna.

První dojmy byly" to jede nějak rychle" :D Musím podotknout, že za yuki jsem dával 20 000 a moje postava 193 cm a 115 kg se jen tak tak vešla na motorku ... Každopádně si představte medvěda na dětské tříkolce a máte mě :D I přes mé tělesné proporce držela krásně, nekroutila se a spíše se chovala jako mistr Yoda, jež má zrovna náladu vyučovat.

Na YUKI jsem dojížděl, dá se říci denně, do práce a postupem času rostla jistota a chuť jezdit víc, rychleji a dál. Vydali jsme se dokonce s partou lidí na výlet kolem Česko-Saského Švýcarska. Bohužel naše nesourodá skupina motocyklů (Dakarka, freewind, jawa 350, jawa 05, dvě PCXa a YUKI) byla odsouzena předem k neúspěchu. Po tom, co fichtl přestal jet a pomohla jen díra do vejfuku a jawa přestala dobíjet, jsme jezdili jenom kolem Kytlic. Ty mám projeté asi 15x za 2 dny :D

Chuť jezdit rostla ještě víc - bohužel koně (spíše choré krávy) už choutkám nestačily.

Dnes je již motorka prodaná, ale vzpomínat na YUKI budu v dobrém. Nic se na ni nepokazilo a jezdila tak, jak měla - a to za 2,5 litru. Pokud se chce někdo naučit a hlavně přesvědčit se o tom, zda-li jezdit chce, YUKI doporučuji všema deseti.

Teďka koukám po V-Stromu a snad se brzo ukáže na profilu...

Domluvil jsem ... Hawk :))

elvis78
elvis78 napsal 02.10.15 v 18:19 10b.

dobře, proč ne

Majkl123
Majkl123 napsal 26.09.15 v 21:00 10b.

Zdravím,asi pred 3 týdny jsem si od vás koupil Yuki Csr 250,ale bužel jestě nemám ridičák,moc se těším až bude a začne sezóna

krysoid
krysoid napsal 25.09.15 v 23:02 10b.

Vítej mezi námi motorkáři.Nezáleží na čem,ale jak.Všechno je to o srdíčku.Se Stromkem určitě neprohloupíš 10b

AveJa
AveJa napsal 25.09.15 v 19:31 10b.

Je to opravdu mistr Yoda, na naučení je super poměr stroj/cena.
Za mě super, i bez růžových dildo.