Honda NX 650 Dominator (1997)

Vlastník Ogy666
Vloženo 23.9.2015
Aktualizováno 23.9.2015

Jednoduchá, bezúdržbová a spolehlivá mašina..

První dojmy - Moje první svezení bylo trošku faux pas, protože jsem měl čerstvě řidičák na něco většího jak skůtr, na kterém jsem jezdil do té doby, a proto jsem si pro motorku jel sám hrdě do Mor. Krumlova. Nutno podotknout, že jsem řidičák dělal na nějaké staré 250 už ani nevím co to bylo, takže krouťák Dominátora mě lehce zaskočil :) Jeli jsme tam tehdá s bratrem, dojeli k pánovi, vše vyřídili a jelo se. A na tohle odpoledne Domík nezapomněl asi dodnes. Nejdříve rozjezd a motorka hned na zadním a na mně :) zvednu, otřepu se, ulice se rozešla že už žádné představení nebude a opatrně vyrážím směr Brno. No bohužel při tankování na benzince na mě starší motorkář něco volal ale já si to nedal dohromady a ejhle stojánek byl dole, takže opět nazemi :) No nakonec jsem se domů dostal, ale bylo to utrpení.. ;)

Motorku bych doporučil pro - To asi neporadím, protože jsem s ní zažil snad všechny situace a vždy to nějak ustála. Ale určitě to není pro starší lidi co maji rádi kadlakadla styl ;)

Motorku jsem si vybral páč byla pěkná, levná a zdála se na moje účely tak akorát. To bylo asi tak období 0-5000km po okolí atd.

V období 5000-40000km jsem zjistil co bude moji vášní do budoucna.. cestování.. A na to už pro mne Domík nestačil. Ne že by se něm jezdilo špatně, ale zkrátka je to jednobuch a enduro. Vím, že tyto nedostatky jdou odladit nějakým hitech sedlem atd. ale je to enduro. Tak z něj nebudu dělat Goldwinga přeci :) Motorka ale zcela bezúdržbová, bezporuchová s nízkými provozními náklady. Ta bezporuchovost je asi dána tím, že jsem si na tom všechny základní věci dělal sám a kvalitně..

Nejsme žádný offroad pilot a zatím většina mých pokusů skončila pádem, proto nevím jak to jezdí v blatě atp. ale pole, lesy a šotolina úplně na pohodu. Na silnici též v klidu, opět se přiznám že nejsem žádný závodník. Prostě je to parádní stroj a za pár korun jsem asi nikdy víc srandy nezažil.. :)

3neczak
3neczak napsal 29.09.15 v 15:24 10b.

Přesně, jako máš v popisku. Jednoduchá a bezúdržbová.