Apollo Orion A 36 B (2011)

Vlastník Gepeto
Vloženo 19.9.2015
Aktualizováno 30.8.2016

Když sem jel pro tuto motorku tak už sem o ní věděl dost :))
Jelikož jí má kamarád tak sem šel na jistotu.
A Samozřejmě mě hned sedla :))

První dojmy - Tak jak už sem psal tak sem věděl do čeho jdu ale samozřejmě na místě sem si řekl že to bude paráda. Motorka se mi i dost líbila a za tu cenu a nalítaných 6459km to bylo jak koupit prostě zajetou motorku. Motorka měla absolutně tichý chod motoru ventily neklepaly nic tak sem řekl ok beru to :))

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro ty co začínají ale už trošku jezdily na něčem. Motorka se skvěle ovládá takže by vpohodě mohla vyhovovat i někomu ve městě jako přibližovadlo, ale dá se na tom i cestovat je to prostě super motorka dle mého :P

Doplňky na motorce - Takže sem vyměnil řidítka jelikož ty originály mi neseděly :)
Sundal jsem ten kurvící ventil skrze emise :))
Přestříkal jsem jí celou ten zelenovšelijaký carbon se mi opravdu nelíbil :)
Jinak ještě budu přezouvat pneu, Gripy, Potřebuji si nechat udělat svody a asi i laděnou koncovku a bude to vše :))

Motorku sice nemám ani den ale už sem pár věcí udělal :))
z motorky jsem sundal ty otřesný chrániče výfuku to prostě nemůžu mít :))
Potom sem si lehce upravil SPZ odřízl jsem kus toho přebytečného platu a dal jsi jí pod brzdové světlo myslím že to vypadá dost líp :))
Největší klady je asi malá spotřeba a ovladatelnost :))
Nějak rychle jsem stím ještě neměl možnost jet ale to jse změní a poté sem napíši :))

U mě rozhodovala hlavně CENA+MÁLO NAJETÝCH KILOMETRŮ :))
Myslím že moto krásně sedí prostě na cestu nějaký město a tak myslím že to bude parádní a rozhodně chci i cestovat potom přidám pár dalších informací prozatím to bude vše :))

Tak sem se odhodlal jsem něco zase dopsat :D
Motorku mám již od října a jelikož nemám ŘP ´´zatím´´ tak jsem nalítal zatím jen 650km ale už si troufám říct že tato motorka je prostě skvělá :) jel sem stím už dokonce 100km v kuse sežralo to asi nějakých 2,5-3,5L benzínu a prostě pohodlnost i ty čínský gumy na tom držely jak se zahřály teď budu teda přezouvat na Bridgestone BT45 tak snad nezklamou.
Motorka od té doby změnila barvu a pár věciček ale co jse týče motoru/rámu nebo tak tak jsi nemůžu tuto čínu vynachválit !!! Prostě TOP !

ElvisPresley
ElvisPresley napsal 21.01.16 v 20:15 10b.

Bezva bike!!