Kawasaki KLE 500 (2000)

Vlastník mirapulec
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 18.11.2018

Vloženo: 19.02.2017, Uskutečněno: 19.02.2017, Zhlédnuto: 34x

KLEpadlo má moderní úložný prostor=minimalistický .
Tak jsem si udělal schránku za pár korun.Opět inspirace tady na profilech.
110ka odpadní trubka(červená,novodurku nebrat,ta je strašně křehká)2x víčko,lepidlo(stavebniny) a kancelářský zámek na šuple(truhlářská prodejna,možná hobymarket).
Díru pro zámek je potřeba pečlivě odměřit.Zámek mám ještě vypodložen asi 3ma vrstvama plastu aby tolik nelezl ven(kousek rozřízlé trubky dát do trouby a až změkne tak dát vystydnout mezi 2 prkýnka(knížky,svazky bankovek))
Jedno uchycení mám al plechem za dírky po zámku na helmu(1x vyříznout závit).
Kutilům zdar

mirapulec (5) napsal 06.09.2020 v 20:39

Barva na trubce se neosvědčila-strasne náchylné na odrbani.Super je samolepící plastová tapeta od rákosníků

jawakain (0) napsal 29.01.2018 v 21:28

dalsi skvely napad. az sa pustim do vyroby nosicov, budem mysliet na toto. sikovna vecicka, veru, sikovna.

Radek2107 (53) napsal 22.02.2017 v 19:02

Jak jem psal na fóru, je to dost dobré a určitě skvělá inspirace.

owenovic (12) napsal 19.02.2017 v 20:16

A je místo na vercajk . Když jsem kupoval xtz-tko , tak předchozí majitel udělal něco podobného. Akorát použil místo trubek, tělo z nafukovačky , takové te jak pumpuješ rukou, třeba lehátka na vodu. Je tam závit , takže jen zašroubuješ a věci ti někdo veme . Tak at slouží.

• Nový podvozek

Vrážej velký peníze do staré vrány,nasrat.Ale když se v Estonsku na tachometru objevily samé nuly a já byl rázem pyšným majitelem funglovky,tak proč ne Podvozek za moc nestál.Předek dost měkký a při silnějším brždění

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Kryt motoru

Protože se chystám do rumunska a spodem zpět a netuším,co mě tam čeká,tak jsem prodloužil a zesílil kryt pod motorem.Sice nechystám nějaký zuřivý off, do terénu jezdím jen občas a stejně jsem dekl už bral 2x kladivem a n

Vloženo: 27.01.2019
    Uskutečněno: 27.01.2019
  • Hákový klíč

Už mně štvalo štelovat zadní péro sikovkama.Doma jsou troje a jde to blbě jen jedněma.A na netu jsem origo klíč nenašel. Koupil jsem C-klíč,obrousil a stejně šel použít jen na povolení předpětí.Tak jsem v práci na ůdrž

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.01.2018