BMW K 1600 GTL (2011)

Aktualizováno 2.10.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

Digin
Digin napsal 03.11.18 v 02:07 10b.

top

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 17.01.17 v 18:06 10b.

pěkná motorečka

Kacafirek
Kacafirek napsal 02.10.16 v 10:07

Pekne moto, barva mu sedne a pohodli vyzaruje na vsechny strany
Taky uz tahnu 5tou desitku, nahace mam rad, ale nekdy toho mam uz po 300km plny brejle. Dal jsem i 8.000km za 10dni, ale take si pamatuji vzdy vysmatejsi tvare nemeckych cestovatelu sedlajicich koraby GT ci RT.
Na forech se pise kde co, ale kdo nezkusil, mel by se radeji zdrzet kritiky. Sklenny to vyjadril dokonale.
Toulat se 2 tydny po Evrope a tesit se na kazdy dalsi den jizdy je v 50ti naprosta parada.
Byt auto, tak minimalne elektrohydraulicky podvozek a ventilovana sedadla me o zdravosti technologickeho dopingu naprosto presvedcili
Kdyz mi to finance dovoli, tak na dalky urcite moto s privlastkem GT + novy ohoz !

Rady
Rady napsal 02.10.16 v 09:19

Super stroj

HordaStodulky
HordaStodulky napsal 05.11.15 v 20:06 10b.

Perfektní volba na dlouhé dovolené v sedle dvou kol 10b.
Na tomto stroji máme s Maruš najeto něco přes 27 tis. km a na jaře děláme velký servis. A naprostý souhlas s hodnocením. Manipulace na místě nebo v malé rychlosti je na pytel. Jinak ale super stroj na jakékoliv cesty.

Havel_EU
Havel_EU napsal 03.11.15 v 23:21 10b.

Zdravím z Hluboké a naprosto souhlasím s hodnocením motocyklu, mám najeto i s manželkou cca 8.000 km a stejné zkušenosti, včetně toho jak špatně se zvedá, když se nechtěně položí ze stojanu na měkkém podkladu.
Ohledně navigace jsem se již v diskuzi na našich stránkách vyjadřoval 15.5.2015 - doporučuji, pokud je koupě stále aktuální, si moje doporučení přečíst.
J. Havel

vituzzo
vituzzo napsal 21.10.15 v 19:42 10b.

Ta tmavě modrá jí taky sluší. Myslím, že jsi mi ji vyfouknul Ten inzerát byl na bazaru někdy v září a hodně jsem tenkrát přemýšlel. No je vidět, že se dostala do dobrých rukou

Beemer7
Beemer7 napsal 07.10.15 v 22:49 10b.

Tvl Sklenny, odložit Sko do stodoly a pořídit místo toho takovéhle kanape ... Ty snad stárneš . Ba ne, to já jen tiše závidím. Kdybych na to měl, tak si to koupím taky . Tohle musí být na dálkové cestování úplně jiná dimenze. Gratuluji
Mmch, mám na Tebe jednu otázku k Sku, poslu PM.

pantokrator
pantokrator napsal 06.10.15 v 22:59 9b.

Krasna barva... gratuluji.. ;)

philipsun
philipsun napsal 27.09.15 v 22:52 10b.

krasny stroj gratuluji

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 22.08.15 v 00:13 10b.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 17.08.15 v 18:10 10b.

Nâdhernej parník

wsbk
wsbk napsal 17.08.15 v 13:13 10b.

Stormcaller
Stormcaller napsal 16.08.15 v 12:59 10b.

Jasně, že dám 10. Mám 1300 GT, tak vím přesně o čem mluvíš. Je to prostě polykač kilometrů. Hlavně na dálnici je to střela. Ať slouží a dělá radost.

sklenny
sklenny napsal 16.08.15 v 12:33

Jistě, kolem takových motocyklů bude vždy diskuze. Ale člověk jako já, dost zaměstnaný, před 50kou, s několika dětmi, už potřebuje něco jiného, než rozlámané tělo. Navíc bych si neopravil dnes už ani Mustanga, takže s opravami to je stejně na pytel. Pokud máš polykat kilometry s co nejmenšími tělesnými bolestmi, tak pro některé jedince je to jedna z variant. Nechal jsem i to Sko, s kterým se krásně blbne, ale je to kostitřas už při nastartování, a provází tě to celou jízdu. Všechno se klepe, několikrát to vypadá, že snad už něco musí upadnout.. Takže proti gustu... nechť si každý jezdí na tom, na co má, a na čem se mu to líbí.

Milan1963
Milan1963 napsal 15.08.15 v 20:44

Opravdu gauč. Jen si říkám - je to kromě dvou kol ještě vůbec motocykl v původním slova smyslu? Může si to člověk jednoduše opravit a využije všechny "přednosti" ?