Honda CB 1300 (2004)

Vlastník Výska
Vloženo 7.8.2015
Aktualizováno 2.9.2016

Super Four je prostě super, k mé postavě akorát.

První dojmy - Velmi pěkný Retro-moped, který neudělá ostudu.

Motorku bych doporučil pro - pro každého

Doplňky na motorce - Momentálně žádné, ale něco přibude.

No věc se má tak, že se mi po zakoupení Cruisera (XV 1900) mládenci z naší moto-partičky smáli, že jdu prostatě naproti, že jsem zlenivěl, zestárl, zpohodlněl a navíc že jsem pomalý. Poslal jsem tedy do světa pár Jawiček a začal se poohlížet po něčem co by mi zase zrychlilo tep. Ve hře bylo VTR SP1, jenže ty bohužel nějak nejsou, nebo to jsou vyválené okruhovky, následně padlo očko na jednu Aprilku RSV 1000 R, která se ale taky ukázala tak nějak podezřelá, tak jsem jí pustil k vodě. No a úplnou náhodou jsem našel v inzerci tuhle CB 1300. Volám na číslo a zjišťuji že jí prodává člověk, kterého znám, asi 15km daleko :D Někdy jsou prostě věci asi tak jak mají být. Motorka měla nějaké nedostatky, které nyní řeším. Dokupuji chybějící díly a dávám jí lásku, kterou bohužel u předchozích majitelů neměla. Postupně se z nás stávají kamarádi.

A jakkoli jsem 4-válec (tedy v řadě), nechtěl, tak se ukazuje že objem je mocný čaroděj a tak nějak se na tom jezdit dá :D No slýchám že je to těžké, oproti Midnightstaru s 350kg mi to vůbec nepřijde.

08/2015 - zakoupil jsem novou sadu papučí od pana Dunlopa, přední pryž sice vypadala ještě jakžtakž, ale 2008 a motorce se díky tomu klepal předek. Při té příležitosti dostanou kola nový, zlatý lak.

Tak máme nazuto

Edit 09/2015- chybějící kryt chladiče jsem si nakreslil a nechal vyrobit

Čadil
Čadil napsal 16.04.18 v 20:16 10b.

tempo
tempo napsal 21.09.16 v 09:26

Ahoj Miloši,
velmi mě těší, že máš stejnou mašinu jako já a hlavně, že v malém městě jako je naše jsou dva stejné biky. Tak až bude čas, mohli bychom podniknout nějaký malý výlet.
Měj se fajn.
Fanda Štefáček

Psisko
Psisko napsal 13.07.16 v 16:02 10b.

Pěkná motka,at jezdí

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 11.10.15 v 22:35 10b.

Parádní naháč jak má být

JenyYamaha
JenyYamaha napsal 11.08.15 v 20:13 10b.

nádhera