Triumph Thunderbird LT (2015)

Vlastník Box100
Vloženo 6.8.2015
Aktualizováno 6.8.2015

Klenot na silnici. Prostě taková malá lokomotiva.

Moto Guzzi California 1400 Touring : důvod neuveden

První dojmy - Popravdě trošku respekt. Má v papírech váhu 380 kg, což nerado podcenit a chce to rozvahu a klid :-) Po ujetí pár kilometrů zjištění, že je to spíš její výhoda. Větřík s ní na silnici nepohne.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná myslím si pro lidi, co si chtějí odpočinout od každodenního zhonu a jízdou si pročistit hlavu.

Doplňky na motorce - jenom originály od výrobce jako padací rámy, předkopy, zadní nosič, uzamykatelné víčko nádrže a maličkosti

Motorku jsem koupil pro její krásny vzhled a tradici. Modelově je to 2016 - prý zatím jediná v republice dle importéra Najeto mám minimálně, ale je to zážitek. Prostě se vozím sem a tam, probublávám krajinou.

Nejlépe se mi jezdí kolem 80-100 km/hod krajinou a nic neřeším. Spotřeba je malá, něco nad 6 litrů, ale to se asi neřeší u takového stroje.

Je to motorka kterou je vidět a když člověk chce i patrně slyšet Uděláte bum bum bum a hned o vás vědí

Vynikající na projížďky po okreskách. Dáva i dálnici v pohodě, ale myslím, že na to není.

Bubhak
Bubhak napsal 03.09.15 v 22:42 10b.

krasny triumph ...

romahrnc
romahrnc napsal 18.08.15 v 20:12 10b.

Drátěná kola, bílé pneu...dvojlakování...prostě klasika na dvou kolech! 10 bodů!

Drtikol82
Drtikol82 napsal 13.08.15 v 14:02 3b.

luxus

babula
babula napsal 09.08.15 v 09:56 10b.

Nádherná

žižala.
žižala. napsal 07.08.15 v 19:56 10b.

Supr kousek.