Honda CB 1100/EX (2014)

Vlastník LacoSv
Vloženo 16.6.2015
Aktualizováno 5.7.2015

Dlouho jsem vybíral a nakonec jsem se trefil!!!

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Na tento model Hondy jsem se díval v posledních dvou letech velmi často. V okamžiku vydání verze EX bylo rozhodnuto. Klasická stavba, dráty v kolech, dva výfuky, polstrované sedlo a k tomu moderní drobnosti jako 6 rychlostí a jejich digitální ukazatel... prostě nebylo dál na co čekat.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo nehledá divočinu, ale příjemnou jízdu na krásném silném stroji a klidně i na delší vzdálenost.

Doplňky na motorce - padací rámy http://www.motocykl...am-pro-honda-cb-1100 sedlové brašny http://www.motocykl...ne-drzaku-cb-1100-13

V současné době mám najeto cca. 1500 km. Pár kratších projížděk (do 100 km) a jedna cesta na Moravu a zpět (550 tam a 500 zpět). Motorka jak při sólo jízdě tak i s 50-ti kilovou manželkou absolutně precizní. Poslouchá na "slovo". V nádherném motoru síly na rozdávání, ovládání čehokoliv bezchybné. Brzdy zatím bez problémů a i ABS funguje spolehlivě (potkal jsem nějakou tetu z vedlejší, co si myslela, že motorky na hlavní nemají přednost). Při mojí výšce 178 cm ideálně veliká. Bohužel pokud si nepořídím nějaký šikovný štítek je motorka nepoužitelná na dálnici. Opravdu na ní fučí. Nejlépe se cítí na klikatějších silničkách v rychlosti kolem 90 - 110 km/h.

Petr59
Petr59 napsal 14.12.15 v 11:07 10b.

Skvělá motorka. Gratuluji k volbě EX, správné rozhodnutí.

nicknamex007
nicknamex007 napsal 02.12.15 v 20:06 10b.

Vzhled klasiky s moderní výbavou, také se mi moc líbí. Na dálnici je stejně nuda, na štítek bych se vykašla l

tudor
tudor napsal 06.11.15 v 10:45 10b.

Nazdar a zdravím dalšího majitele tohohle super motocyklu!

tauri
tauri napsal 06.07.15 v 20:23 10b.

krásná klasika, moc se mi líbí

EMC37
EMC37 napsal 29.06.15 v 09:46 10b.

Krásná Honda