Suzuki VZ 800 Marauder (1999)

Vlastník dobrman001
Vloženo 16.6.2015
Aktualizováno 16.6.2015

Ahoj. Tak můžu říct že tahle motorka mě opravdu nadchla a mám jí teda jen měsíc ale jsem maximálně spokojen!

První dojmy - Moje první dojmiy byli hlavně překvapení! Šla si za plynem moc hezky a překvapivě ani brzdy nejsou špatný.První jízda byla trochu nejistá ale po pár km jsem zjistil že jsem se rozhodnul správně! Moc mi vyhovuje i její víška myslim tím sedla protože nejsem žádnej velikán ;-)

Motorku bych doporučil pro - Tento motocikl bych doporučil pohodářům. Kdo se chce kochat krásou přírody na dvou kolech ;-)

Doplňky na motorce - Veškeré doplnky už tam byli při koupi ale určitě tam ješte něco dokoupím.

Tuto motorku jsem si hlavně koupil proto žese mi moc libila! Po nějakých ujetých km jsem přišel na to že jsem vybral opravdu dobře! Nejvíc co mě překvapilo tak byla spotřeba. Čet jsem recenze majitelu a říkám si to je nářez. Uvedená spotřeba je 8,5l na 100km. první měření mi ukázalo 6,2 l a tak si říkám to neni tak špatný.Jen se mi ještě nezdál chod motoru a tak sem na doporučení na jednoho mechanika dal motor seřídit. Věřte nebo ne Maroušek tak mu říkám šlape o poznání lépe a spotřeba se ustálila na 4,8l na 100 km při rychlosti do 110 km/h.
Nejlépe se cítí na hezké silnici ale ani sem tam nejaká ta dirka Marouškovi nevadí
Má drahá polovička se mnou též jezdí ráda a když to ríkám známím motorkářům tak nechápou.
Na pohodovou jízdu mohu tuto motorku jan doporučit!

MeryEn
MeryEn napsal 08.07.15 v 16:18 10b.

Moje řeč, mášenky nemají chybu..jezdí se na nich opravdu dobře a tvoje vypadá opravdu moc hezky, dávám za 10.bodíků.

Penkys
Penkys napsal 19.06.15 v 18:43 10b.

Díky za super koment, taky máš krásnej kousek a dávám jasnejch 10

pavsa66
pavsa66 napsal 18.06.15 v 17:26 10b.

Vymazlená strojovna gratulace a pohodu v sedle

žižala.
žižala. napsal 17.06.15 v 20:05 10b.

Parádní kousek.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 17.06.15 v 13:09 10b.

Dobrá volba, parádní suzina