Suzuki VS 1400 Intruder (1988)

Vlastník Expedro
Vloženo 21.5.2015
Aktualizováno 29.5.2015

Rok 2008.Moje první velká motorka.Splněný sen,velký intruder.

První dojmy - Zezačátku velký respekt.Přece něco jiného po Jawě.Zátah motoru mohutný,hmotnost malého slona. Zvlášť při pomalé rychlosti jsem měl hodně práce .Přece 270 kg se nezapře.

Motorku bych doporučil pro - Moto vhodné pro samotáře individualistu.

Doplňky na motorce - Přepákování vlastní výroby,zadní blatník a nádrž laminát,výfuky,řídítka,zrcátka,LED zadní světlo+blinkry,4Pístkové třmeny př.+zadní,pancéř.hadice a spoustu dalšího.

Intruder r.v.1988 4kvalt.Prostě klasika.Najeto měl cca.25000 km, ale bral jsem to jako orientační údaj.Byl částečně upravený rozšířené brýle a nádrž,světlo,upravené sedadlo.Bohužel původní majitel měl cca.160 cm,takže mu umístění stupaček naprosto vyhovovalo.Ale já se svými 196 cm jsem byl proti.Už pouhý převoz byl komplikovaný ,dostat nohu pod řadičku byl nadlidský úkol.Naštěstí byl podzim,tak jsem měl program na zimu jasný - přepákování.Přes zimu jsem vyrobil z nerezu 10mm přepákování + 25 cm a bylo to v pohodě.Postupně jsem na motorce přestavěl :Zadní blatník,nádrž,LED zadní světlo + blinkry,brzdy 4pístky + opletené brzd.hadice,zadní sedadlo a spoustu dalšího.Neměl jsem s ní problém a vždy nás dovezla do cíle.Moto jsem měl 5 let a najel jsem s ní cca.26000 km.Nebyla však moc vhodná na delší výlety - pro absenci brašen a úložných prostor .Proto, ač nerad jsem se musel poohlédnout po něčem jiném.Ale to už je jiný stroj VTX 1800.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 29.05.15 v 14:52 10b.

Krásnej stroj

Pilňas
Pilňas napsal 22.05.15 v 21:05 10b.

Ta nádrž je fakt peckovní, a nejen ta