Yamaha XJ 600 (2000)

Vlastník Marek72
Vloženo 15.5.2015
Aktualizováno 19.5.2015

Motorku mám druhou sezonu a jsem s ní nesmírně spokojený jedná se opravdu o velmi nenáročnou, spolehlivou a na jízdu velmi příjemnou motorku.

První dojmy - Koupil jsem ji v loni v jednom motocentru . Předchozí majitel se o ni staral pečlivě a byla a dodnes je ve velmi dobrém stavu. Hned po projetí v motocentru jsem byl rozhodnutý ji koupit a. Cesta domů proběhla naprosto v pohodě a pomalu jsme se seznamovali.

Doplňky na motorce - 3x kufr

Jedné se o velmi příjemnou motorku ke každodennímu ježdění. Je nenáročná spolehlivá a je na ní příjemné svezení. Není to žádný trhač asfaltu, ale své dokáže i přes relativně malý výkon (44,8 kW). Spotřeba se pohybuje v rozmezí 3,5 -4,7 l/100km.
Motor - jen standartní údržba, trochu hlučnější oproti novým moto.
Převodovka - krátká jednička a hlučnější pětka
Rám - trubkový - že se vlní pociťuji jen při přejíždění vyjetých kolejí na cestě.
Chtělo by to malinko větší ochranný štít vzhledem k mé výšce. ( 187cm).
Velmi pohodlná i a těším se že letos vyrazíme někam dál.

Victoria_Enternum
Victoria_Enternum napsal 15.05.16 v 22:01

Kdyby byla na prodej tak napište Petzista@seznam.cz děkuji

Speeder
Speeder napsal 05.05.16 v 08:48 10b.

Moc pěknej kousek na cesty a ve stejný barvě jako moje. Vozíš spolujezdce? Moje žena měla po 200km dřevěnou zadnici

Decathlon
Decathlon napsal 15.05.15 v 22:41 10b.

Pěkný kousek

kubrt1965
kubrt1965 napsal 15.05.15 v 14:16 10b.

Dobrá volba

PAVY
PAVY napsal 15.05.15 v 10:09 10b.

Krásná motorka
Měla to být moje první moto, ale ve stříbrné barvě. Jenomže jsem se byl na ni jenom podívat a nevzal si peníze. Když jsem si měl pro ni zajet, pán si to rozmyslel, že ji neprodá. Měl ji v perfektním stavu.