Honda CM 185 (1979)

Vlastník strýčekložisko
Vloženo 9.5.2015
Aktualizováno 25.5.2015

Honda CM 185 T,super veterán,spousta zábavy.Malý pomalý motocykl pro zábavu a pro radost s malým výkonem a spoustou chromu.A to vše v původním stavu bez úprav.

První dojmy - Po první jízdě jsem byl hotovej z toho,jak může mít tak malý obsah tak hezký zvuk a zátah.Díky malé váze a nízkému těžišti se ovládá skoro sám a seriové tlumiče filtrujou díry jako malé endurko.Na to nejsem u starých motorek zvyklý.

Motorku bych doporučil pro - Pro mlaďochy a holky je to ideál,nebo pro blázny jako jsem já.

Doplňky na motorce - Padáky jsou origo,co se daly dokoupit přímo v hondě už v 78 roce.

Staré hondy jsem měl vždy hodně rád,vlastně staré japončíky všeobecně.Když jsem narazil na tuhle v havarijním stavu a s rozjódlovaným motorem,začal jsem shánět peníze.Techniku jsem pořešil a kosmetiku nechávám na zimu.Opravil jsem hlavu bo někdo strhnul závit na svícy,udělal rozvody,spojku,elektriku,brzdy,zadní kyvku,bowdeny a vlasně všechno co se hýbe.Motor zamozřejmě dostal všechny těsnění s guferama.Karburátor jsem musel koupit nový bo nějakej hňup dojebal oba keihiny co jsem k ní měl.Teď jezdí opravdu dobře.Teda alespoň si to myslím protože nemám jak porovnat.Nikdo tu motorku nemá a ani ji nezná.Je to veterán tak má jen 4 kvalty což ji trošku ubírá na cestovatelských ambicích ale i tak to jde bo já nikam nepospíchám.Uložný prostor je tak na svíčky a pár klíčů.Lékárna se nikam nevejde tak ji nevozím.Chtěl bych nějaké malé kožené brašny bez cvočku,třásní a podobných nesmyslů.Jinak to řeší batoh.Na okrskách se jí moc líbí ale občas chce i vytočit tak jedu i jedničky.Prašný cesty zvládá určitě daleko líp než virago 535 ale to bude asi hlavně váhou.Bolest týhle motorky je 6ti voltová elektroinstalace.Když jedu daleko se světly tak to nestíhá dobíjet baterku.Zatím ještě pořád zajíždím a zvykám si tak se názory možná budou měnit,každopádně jsem z ní nadšenej jako blázen.Já mám ty malý obsahy prostě rád.

Draft
Draft napsal 11.04.16 v 13:20 9b.

Dávám dohromady CB125T ze 78.
Motory jsou choulostivé na mazání a ucpávání sítka na olejovém čerpadle, takže dělám go skoro všeho... :D

VaaHaa
VaaHaa napsal 11.06.15 v 20:58 10b.

Tak mám najeto 90km a je to sranda
Na město to je ideální, okresky tak akorát, státovky opruz...
Dnes jsem dal 34km vyjížďku okolo Loun a paráda
Tuto motku neprodám...

strýčekložisko
strýčekložisko napsal 25.05.15 v 20:07

Ty jo kamo 11000 to je nova mašina. Taky si chci postavit modrou ale chybí mi výfuky kdybys o nějakých věděl. Velká gratulace ke koupi a už se tesim.

VaaHaa
VaaHaa napsal 25.05.15 v 19:14

Ve čtvrtek kupuji stejný typ
V modré barvě, najeto 11000km...
Pak to sem dám, ať je jich tu víc

strýčekložisko
strýčekložisko napsal 15.05.15 v 21:21

Jsem rád že se líbí.Budu se snažit sehnat ještě nějakou zajímavou japonku.