Yamaha YZF-R6 (1999)

Vlastník Stealman
Vloženo 4.7.2009
Aktualizováno 6.12.2016

Vloženo: 13.07.2009, Uskutečněno: 13.07.2009, Stav tachometru: 30750 km, Zhlédnuto: 1x

Tak dnes jsem se konečne dostal na poštu pro nové řidítko a držák přístrojovky(lešení)..Hnedka ráno jsem na tom začal pracovat a dávat to postupně dohromady.Plasty jsou sice stále poškrábané, ale nic nebylo prasklýho naštěstí.Dal jsem to do kupy a jel sem hned na projiždku, zdá se mi že se to trošku vlnilo takže jsem byl u známého co děla motorky a říkal že asi budou trošku ohly šavle, no super. takže asi po zítří se mi na to jukne, že to nebude nic složitého.. tak se uvidí..
Pak přidám fotky jak to všechno skončilo a vypadalo

• Oprava

Tak dneska jsem byl zjištovat ceny :) Potřebuju pravé řidítko a to už zminované lešení. V prodejně Yamaha mi řekli za řidítko 3026Kč a za lešení 9220Kč. Tolik jsem opravdu nepočítal, proto jsem začal hledat na internetu

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.07.2009
    Uskutečněno: 04.07.2009
  • lehký pád

Byl jsem domluvený s kamarádem, že se pojedem projet, takže jsem si oblíknul svojí novou kombinézu, helmu, botky a vyrazil jsem za ním. Už byl připravený takže jsem přijel k němu a hned sme vyrazili směr benzína. V půlce

Typ: Havárie
    Vloženo: 04.07.2009