Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Vloženo: 20.09.2023, Uskutečněno: 16.09.2023, Stav tachometru: 144715 km, Zhlédnuto: 74x

V pátek 15. září jedu darovat krev do Budějc, samozřejmě ráno v šest, abych nechytil grupu lidí ze svozového busu. Je +7°C a mlha. Když se pak ve frontě na transfúzce ptám kamaráda Pavla, jestli taky viděl ty srnky, který nám proběhly mezi motorkama pod Helfenburkem (on jel první), tak prej neviděl. "No potěš koště, to bude studenej víkend" pomyslel jsem si...
Ale spletl jsem se. Naštěstí
Odpolední cesta na Olšinu nám ukázala Lipensko ve svojí nejpřívětivější podobě. Teplo a modrá obloha bez mráčku nás provázely až do areálu Olšina, kde se už pravidelně koná Army Motosraz .
Super organizace, příjemné prostředí, ale hlavně pohodoví organizátoři nám uchystali krásnou víkendovku.
Pro zájemce byly v sobotu k dispozici také předváděčky od značky H-D, soutěživé duše mohly protáhnout svaly nebo závity a ostatní mohli použít všechny lákadla Olšiny od naučné stezky, minigolfu až k plážovému voleybalu. Však na to počasí bylo..
Na spanilku jsem nezapoměl, tu odstartovalo požehnání padreho. A cesta na Libínskou rozhlednu byla prostě suprová. Jako lokální patriot si musím náš kraj pochválit, to dá rozum.
V neděli jsme po bohaté snídani vyrazili domů a u teď se těším na další ročník. Bylo to pěkně strávených 300 km.
Díky za organizaci borci

werke (9) napsal 25.09.2023 v 21:24

• Přezutí a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 02.04.2024
  • První venčení 2024

Jak to bývá, počasí nám nastavuje přívětivou tvář už od února. Tak i mne se Stelivem vytáhlo na kontrolu našich komínků už 25. února. No, u nás sluníčko, ale ta mlha z Temelína docela ochlazuje, takže jsem na palubáku v

Vloženo: 20.03.2024
    Uskutečněno: 25.02.2024