Jawa 350/640 (1994)

Vlastník škepa46
Vloženo 5.9.2006
Aktualizováno 2.2.2008

Naše nové moto doupě s barem a sedací soupravou

Vloženo: 04.04.2023, Uskutečněno: 04.04.2023, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 32x

Na podzim jsem dostal super nabídku na koupi garáže u nás kousek od centra města. Původní jsem jí chtěl vzít jen jako investici s možností skladování harampádí a za pár let ji prodat. Ale po osobním skouknutí s kamarádem jsme došli k závěru, že by mohlo jít a perfektní motorkářské doupě spojené s malou dílnou, sedací souprava a improvizovaný bar. Nápad se rozkřikl mezi kamarády, takže se našla spousta dobrovolníků, kteří byli ochotni pomoct s tím, že pak budou moct s námi v garáži trávit čas.

Jdem e do toho a vrháme se do práce

Bylo štěstí, že jeden kamarád je stolář a navíc mu zbylo nějaké lamino, ze kterého jsme se rozhodli udělat bar a poličky na stěnu za něj. Jiný kamarád dodal křesla a další zase sedací soupravu. Skoro nic sice není nové, ale všechno je v moc pěkném stavu. Přes zimu jsme se vrhli do nové plovoucí podlahy, oškrabali a natřeli stěny a doupě se začalo pomalu rýsovat k obrazu nás všech. Bar už máme zaplněný, na stěnu šly nějaké obrazy s moto tématikou a víceméně už jen chybí televize na stěně, kterou bude možno sledovat ze sedací soupravy. V plánu je pak ještě nějaký jednoduchý nábytek, který budeme moc využít na plácku venku před garáží, když bude krásně. Musím říct, že už se nemůžu dočkat všech těch moto seancí a sledování závodů v televizi společně s podobnými moto nadšenci.

Clint. (77) napsal 04.04.2023 v 19:32

Dobře vy!!!!!

• Synátor dostal nové dětské odrážedlo motorku

Manželka sice není moc nadšená z toho, když senátor dostane cokoliv, co jenom trochu připomíná motorky a vůni benzínu a vlastně se jí ani nedivím- přece jenom to není nejbezpěčnější koníček na světě. Ale tohle jsem si ne

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.09.2019
  • Shánění altánu pro zázemí závodního týmu

S kamarády občas jezdíme různé fichtl cupy a hlavně Ondra bere tuto záležitost dost vážně. Kvůli tomu má taky postaveného úplně překopaného fichtla původně z 21, ale teď už je to úplně jiné moto s drapáky, a skoro komple

Vloženo: 23.11.2017
    Uskutečněno: 23.11.2017
  • Nákup kombinézy a funkčního prádla

Když jsem motorku víceméně doladil do takového stavu, jaký jsem si představoval, tak jsem si řekl, že by to chtělo si sehnat taky trochu kvalitnějí oblečení. Přece jen rifle a stará podzimní bunda, ve kterých jsem napřed

Vloženo: 19.10.2017
    Uskutečněno: 19.10.2017