BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Drá-tovali drátenici, bajó aneb vod pantáty lezou dráty

Vloženo: 30.09.2022, Uskutečněno: 30.09.2022, Zhlédnuto: 25x

Kolega mě na noční nakopnul, že dneska bude posledni odpoledne hezky. Tak jsem ráno usínal s plánem odpoledne se opatrně vypařit. To se povedlo. Žádná zrada, při přípravách až na drobnost, urazil jsem opět přední blinkr
No nic jedeme dál .Trasa byla jasná: podzimní barvy listí v posázaví. Trasa na Kolín mezi hromadou aut, pak na Uhlířské Janovice mezi menší hromadou aut a z Českého Šternberka kolem Motorestu u rybiček dolů serpentýmana do údolí říčky Blanice a krásnou cestičkou(až na ten štěrk a u cest hlínu) přes Zdebuzeves zase nahoru na silnici č.125 od Vlašimi a dolů do Kácova, z kácova konečně přes nový most na Zliv, Holšice a do Zruče n.S., z ní do Vlastějovic, z nich do Ledče a pak na Kutnou Horu ale moje trasa přes Hořany a Dolany je zákaz takže se motám přes Horu a kolem Kaňku na 1/38 a štrůdlem aut na Kolín, Ovčáry, V.Osek(málo aut paráda) Poděbrady, kraj Nymburka, Krchleby, Zavadilka, Vlkava, uhýbám na Čakovice a Všejany protože se mi cestou zrodil plán, že se stavim v novém soukromém pivovaře pro dvanáctku.https://www.pivovartahoun.cz/
Kdo má rád fakt dobrý pivo, ani hořký, ani kyselý, ani sladký, ten si přijde na svý.Nebo prostě chce zkusit něco jinýho. A nekecám, kdo zkusí, bude opravdu překvapen. Dvanáctka není chuťově tolik cítit alkoholem jako některá jiná piva.
Tak nazdraví. Já si du polejt jazyk
p.s.: 233 najeto a dojel jsem zadní gumu, dráty už mi mlaskaj po dlažbě a tímto je letošní sezona asi uzavřena. uvidíme

BIG-daddy (29) napsal 05.10.2022 v 08:09

Super fotky To pivo píše už z fotky

1 reakce

elvis78
elvis78 05.10.2022 v 18:18

dík, jo je kalný jak má bejt

Hyacint (43) napsal 30.09.2022 v 22:52

Pěkný výlet a podzimní fotky. Ale teplo ještě bude-doufám.

1 reakce

elvis78
elvis78 01.10.2022 v 10:01

Dik. Hezky asi bude, nebude na gumu teď jsem nasypal prachy do Škody 110L

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023