Triumph Rocket III Roadster (2010)

Vlastník cendows
Vloženo 15.2.2022
Aktualizováno 17.3.2022

Vloženo: 18.07.2022, Uskutečněno: 15.07.2022, Stav tachometru: 28300 km, Zhlédnuto: 63x

3.7.2022 jsem přijel z cca 300km vyjížďky, jako vždy cesta naprosto bez problémů, motorka se chovala jak měla, uklidil do garáže
10.7.2021 (asi) jsem mašinu vytáhl z garáže že umyju hmyz, podotýkám, že žádné kýble vody jsem na ni necákal, naopak, jsem "blázen" takže jen vodní "mlhovinka", jemným kartáčem jen napěnit, a protože jsem ten blázen, tak oplach opět jen mlhovinkou a navíc destilovanou vodou
nechal jsem to hodinku oschnout na slunku, nastartoval na brnknutí a zajel do garáže
15.7.2022 - mašinu jsem vytáhl bez nastartování z garáže, zařadil 1, opřelo o stojan a takhle stála cca 2 hodny
...a pak to začalo... nastartovat šlo až na několikátý pokus, pak naskočila, ale hned zase chcípla a takhle pořád dokola. Navíc to na působilo jako by to snad šlo na 2 válce...pracně jsem nastartoval, a vyrazil natankovat a do servisu, což jsem s velkými problémy, kdy stoj během jízdy vůbec neukazoval rychlost a po vyřazení na křižovatce chcípl, takže jsem startoval za jízdy, nakonec zvládnul... no děs a hrůza
Ke konci cesty tachometr začal podivně skákat, ale stroj se choval pořád stejně
Prvotní ohledání v servisu vůbec nenaznačlovalo, že by bylo někde něco uvolněné, ukroucené, nikde ani stopa po vlhkosti atd... vše v původním, na 12let věku parádním stavu... dignostika se nebyla schopna připojit na říd. jednotku, přitom na ABS ano... takže se jen děsím, co s tím bude a co to bude stát

Abych nezůstal dlužen rozuzlení...

Nakonec to napodruhé a ještě mnohem důkladněji prolezl elektrikář a zjistil nějaký vakl na kontaktu jakéhosi vodiče kdesi pod nádrží, tak to důkladně proletoval a od té doby to zase jede jak pilka V případě zájmu zkusím dopátrat, který vodič to v té kabeláži přesně byl

Guga (72) napsal 18.07.2022 v 09:44

Se asi ta mlhovina někde usadila v konektoru...?
Dej pak vědět, jak si dopadl.

• Zimní údržba 2022

- Přezout obě gumy - původní vydržely 13000 :-O uau... Byly tam Cobry (spokojenost) , teď vyzkouším Metzeler - nová baterie, stará se zhroutila - drobné kosmetické úpravy, porovnání ne vlastní vinou pošramoceného bl

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.03.2023