BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 17.06.2022, Uskutečněno: 16.06.2022, Zhlédnuto: 10x

Tak jsem včera legálně vyrazil na východ, nejdřív jsem teda nakoupil v Maso Třebovle převoznickou klobásu a šunkový salám vedle v pekárně u Kopeckých koupil housky a chleba a to odevzdal doma pak jsem zkusil v České spořitelně vyměnit peníze ale jelikož tam nemám účet tak se mnou vyběhli. Ale to mi náladu nezkazilo zaklapl jsem peněženku skočil na Šemíka a vyrazil do Poděbrad načerpat nejlacinější benzín za 46,90 Kč a vyrazil jsem zpátky směr Nymburk pak jsem uhnul na Budiměřice Rašovice Netřebice Činěves Městec Králové Skochovice Nový Bydžov Prasek Kobilnice Staré Nechanice Nechanice Lubno Dolní Přím Stěžery Hradec Králové Blešno Třebechovice pod Orebem Týniště nad Orlicí Kostelec nad Orlicí Vamberk a pak začalo peklo... Vjel jsem do stěny nejdřív brutální déšť poryvy větru auta zastavovala a já jsem pořád jel z toho pekla jsem potkal vyjíždět dva motorkáře kteří statečně se z toho dostali a já jel opačným směrem takže jsem vjel do krup a poryvu s kroupami prostě ten nahoře ten nahoře na mě poslal poryvy větru a házel na mě kýble krup takže během minuty plný boty vody mokrý kalhoty mokrý slipy voda na břiše voda v rukavicích úplně durch prostě. Automobily zastavovaly, ale ono to asi v tom autě vypadá ještě dramatičtěji nebo já nevím proč ty lidi prostě se báli. Já jsem jel na motorce ty kroupy jsem spíš cítil na rukách než na helmě protože to byla opravdu masáž a chvílema to fakt bolelo ale nebylo kde zastavit protože to byly zrovna zatáčky mezi vamberkem a žamberkem nebo spíš to bylo někde jak je Rybná nad Zdobnicí. Za chvíli jsem neviděl nic takže jsem musel zvolnit a musel jsem jet asi tak 40 50 a s otevřenou helmou Ale i tak to byla masáž do ksichtu od odrážejících se kapek a krup.
Takže zastavit nešlo protože nebylo vidět nic a bál jsem se že mě někdo sejme. Tak jsem se zastavil na nějaké autobusové zastávce počkal jsem až přestane pršet vůbec to zastávku mapě teď nemůžu najít ale pamatuji si tam projíždět krásný VFR doteď mám před očima zadní náboj letmo uloženého kola, a že to VFerko bylo šedé. Když přestalo pršet tak jsem vyždímal rukavice, trošku jsem si usušil helmu vyndal jsem telefon z řidítek do kapsy která se mně zdálo že by mohla být Suchá na prsou, tak jsem si řekl že když už jsem takhle zmokl, že si projedu červenovodské sedlo jenže jsem zjistil že je tam uzavírka takže volím trasu na pastviny a pak někde nevím směrem prostě Mladkov Těchonín Jablonné nad Orlicí a od Jablonného nad Orlicí až do Letohradu dostávám další nálož v podobě kapek takže opět zamlžená helma pootevřené hledí a už polosuché rukavice a nohavice jsou opět mokré opět cítím rybník mezi nohama takže opravdu super. V Ústí nad Orlicí ještě mokro ale ne moc u Nádraží ždíme rukavice a hadrama si oplácám mokrý rozkrok udělám pár fotek vyčistím hledí a jedu po staré známé cestě na Brandýs nad Orlicí Choceň Pardubice Lázně Bohdaneč a domů. Najeto 342 km jo abych nezapomněl za Pardubicemi se musel zastavit a shodit slipy protože to bylo fakt nepříjemné ,pořád jsem myslel že močím Takže jsem místo spodního prádla použil poslední dva suché hadry jako vystýlku což byla určitě příjemná změna než sedět v mokrých slipech na který fouká kolem nádrže

SlimM (48) napsal 21.06.2022 v 15:18

Ty si to umíš užít!

1 reakce

elvis78
elvis78 21.06.2022 v 16:21

to je jasný, ne? ?.) před dovčou probírám oblečení a už mám několik kusů které nasoukám do kufrů jako zálohu pro případ nouze

Hyacint (43) napsal 17.06.2022 v 21:35

No to byl výlet.

Piki (61) napsal 17.06.2022 v 19:52

Slušnej nářez

Pedl (188) napsal 17.06.2022 v 16:57

Elvis a jeho Dance of Death Četl jsem o včerejších Olešnicích, to je slušný masakr.
Bohužel teď jak je teplo, tak jsou i tyhle drsné přeháňky. Mně úplně stačí, že vyjedu ze Zlína kousek do Fryštáku třeba a najednou průtrž jako prase, a než zajedu k benzínce jsem celý mokrý (ani nepromok bych si nestihl nasadit) a pak o pár km dál všude sucho, ale aspoň pak člověk uschne. Jo a radši si vozívám už peněženku v igelitovém obalu. Nakonec nejvíc zamrzí špinavá motorka, zvlášť když dojedeš někde kde je sucho a všichni je mají nablejskané.

1 reakce

elvis78
elvis78 17.06.2022 v 19:28

Díky za komentář, já mám věci v kufrech a všechno těsní dobře. Akorát mobil jsem nabíjel na riditkach a tam to bylo na ráně. A mám ho raději v náprsní kapse. Měj se

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023