Suzuki SV 650 (2020)

Vlastník Clint.
Vloženo 16.5.2022
Aktualizováno 31.5.2024

Vloženo: 28.05.2022, Uskutečněno: 27.05.2022, Stav tachometru: 4100 km, Zhlédnuto: 14x

Konečně proběhl první a to dost pořádný výlet. Tento poznávací tripík, byl za účelem omrknout cestu a aj místo, páč můj nejstarší potomek (Filip) úspěšně ukončil autoškolu na motku do 125ccm a doma v garáži mu již stojí a čeká na něj KTM Duke 125 a těšíme se spolu na první kilometry po výletech, takže toto bude náš asi první skluz za zábavou. Již před několika lety, semnou v tandemu jel na orlí hnízdo a Lidice, všeobecně nás (amatérsky) zajímá historie druhé světové války a tak další celkem dostupný je Mauthausen v sousedním Rakousku. Tak jsem to jel s parťákama z práce okouknout, ať o tom můžu pak něco povyprávět na místě jemu. Toto místo, stejně jako jiné, spojené s touto historií, je dechberoucí. Člověka to polkne a rozesmutní. Je moc dobře, že se taková místa stále udržují a to i vzhledem k tomu, že se zde neplatí nic, ani parkování. Mauthausen jsme tedy prošli křížem krážem. Stoprocentně doporučuji si sem udělat výlet a vymezit si aspoň dvě tři hodiny, je tu mrak zachovalých možností k vidění a vše naprosto dokonale upravené, udržované s atmosférou nacistických zvěrstev. Nyní už nás tedy jen čeká vyzvednutí řidičského průkazu a jedeme sem znovu.

elvis78 (141) napsal 30.05.2022 v 08:07

Přiznám se že mě stačil Terezín, tyto zařízení nejsou pro mě tip na výlet. Na výlet se jedu kochat, uvolnit, nebo se rozhlédnout z vyhlídky
Jak vnímáš synka jako motorkáře, nebojíš se? Já doufám že ten můj začne od 15 drandit, teď má babettu,ještě 3 roky a bude moct

Clint. 30.05.2022 v 08:46

No bojim se neskutečně, s motorkama vyrůstá od malička, minibike, pitbike, dirtbike, ted 125ccm, myslím, že lepší začátek mít nemohl, ale to neznamená, že jako rodič nebudu strachy bez sebe, dělám vše proto, abych ho co nejlépe připravil na nepřipravitelné nástrahy provozu a i proto se na všem podílím aktivně, což teď bude znamenat, v jeho prvních kilometrech s interkomem, probíhaly a probíhat ještě dlouho budou, společné kilometry takže na otázku strach(?), je odpověď ANO

Mann (1532) napsal 29.05.2022 v 09:35

Tuto kapitolu dějin vnímám obdobně. Člověk vyslechne jeden, druhý,....... příběh této doby a pak logicky nad tím začne přemýšlet a klade si otázky PROČ, ... ? Už jsem pár "zařízení tohoto typu" u našich severích sousedů navštívil a vždy se stejným pocitem - mráz po zádech. Říkám tomu bolavá místa naší historie, které je ovšem potřeba čas od času připomínat, poněvadž zapomínáme strašně rychle. Za mě máš 1*, že k tomu vedeš mladého

Clint. 29.05.2022 v 11:16

Je to tak, jinak jasny, moji kluci o tom maji dost dobré povědomí

Maršal_Malinovskij (12) napsal 28.05.2022 v 08:23

pěkný fotky

Clint. 29.05.2022 v 11:16

Děkuji

• Michelin road 6

Tak opět sázka na jistotu, road šestky se osvědčili a tak proč zkoušet a pokoušet. Teď zatím vyměněn zadek, uvidíme kdy dojde na předek, tam je masa ještě dost :-DD .Zvládla najet něco okolo 11tis km. a držela se zuby ne

Vloženo: 08.12.2022
    Uskutečněno: 08.12.2022
  • Zakopání pincka

Asi pětkrát jsem byl na pinckovo vykopání, musel jsem tam tolikrát, páč jsem tam postupně navozil v tamdemu celou rodinu :-D na zakopání jsem se dostal až letos, když už nejstarší kluk jel na svojí. O5, pěkné svezení na

Vloženo: 06.11.2022
    Uskutečněno: 06.11.2022
  • KTM Motohall Mattighofen

Další splněný sen, proběhla návštěva světa motorek KTM v Mattighofenu, to je něco naprosto božího. Toto by měl vidět každý fanda jedné stopy!! :-DD :-DD Tak, za skvělého říjnového počasí(16-25stupňů) se synem, kamaráde

Vloženo: 18.10.2022
    Uskutečněno: 18.10.2022