Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 03.05.2022, Uskutečněno: 30.04.2022, Stav tachometru: 21300 km, Zhlédnuto: 20x

Tenhle víkend se opravdu vydařil. Napřed jsem na benzínce motorku umyl, potom místo humpoláckého kufru (plotna ovšem zůstala na místě) instaloval brašnu Shad, na ježdění okolo komína bohatě postačí. Je to zároveň i tankvak, takže pokud pojedu někam dál, a plotnu obsadí kufr, můžu brašnu posadit na nádrž, kam právem patří.
Sobotní předpověď byla příznivá, takže jsem se rozhodl po zimní přestávce pokračovat v práci na projektu "Přehrady". Po obědě jsem vyrazil z Písku přes Strakonice, Horažďovice a Klatovy k přehradě Nýrsko, žádná bližší už není v nabídce. Protože se nerad vracím stejnou cestou, naplánoval jsem si zpáteční cestu přes Nepomuk a Blatnou, s natankováním u ONO na Kbelnici.
Na neděli byl v předpovědi nějaký déšť, ale jen slabý, a protože po obědě nic ne a ne přijít, vyrazil jsem přes Zvíkov, Orlík, Rožmitál pod Třemšínem na Spálené Poříčí. Cestou jsem se zastavil u občerstvení Míšov, to je velmi oblíbená motorkářská zastávka. Můj italský stroj se tam ocitl ve společnosti jednoho amerického Indiána, německého Bavoráka, české Jawy 500 (té původní, opravdu české!) a několika Japonců. Pěkná multikulturní společnost, která se navíc průběžně obměňovala. Před Spáleným Poříčím jsem to otočil na Lnáře, Blatnou a opět přes Kbelnici domů. Na posledních pár kilákách spadlo pár kapek, ale to skoro nestálo za řeč. Kdybych si býval koupil ten nepromok, jak jsem měl v plánu, určitě by nepršelo vůbec.
Celkem za víkend najeto přes 350 km, dobyta jedna přehrada a završeno prvních 1000 km letošní sezóny. Kéž by to tak šlo i nadále!

elvis78 (140) napsal 04.05.2022 v 16:39

pěkná vyjížďka. A motorka taky

VK_CZ (2) napsal 04.05.2022 v 12:14

Stejný Shad mám na mojí V7 taky a na nosiči funguje bezvadně. Tak hodně spokojených km přeju.

• Po stopách Krále Šumavy – podruhé

Poslední vyjížďka na Šumavu se velmi vydařila, takže jsem se rozhodl si ji zopakovat, samozřejmě po mírně pozměněné, a taky prodloužené trase. Abych se vyhnul uzavírce silnice ze Strakonic na Volyni, vyrazil jsem už dop

Vloženo: 04.05.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Nové blinkry

Při poslední vyjížďce se mi začalo zdát, že se pravý přední blinkr nějak chvěje. Stačil potom letmý dotyk rukou, abych se přesvědčil, že se mi to nezdálo. Blinkr už byl načatý, to jsem věděl, a vibrace dílo postupně doko

Vloženo: 20.04.2024
    Uskutečněno: 20.04.2024
  • Po stopách Krále Šumavy

Předpověď na první dubnovou neděli slibovala téměř tropické počasí, to by byl hřích nevyužít ke svezení. A abych se úplně neuvařil, naplánoval jsem trasu na Šumavu, kde by mohlo být o něco chladněji. Odpoledne jsem tedy

Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024