Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Memoriál PAVLA ZAMYHO - 2021

Vloženo: 02.09.2021, Uskutečněno: 21.08.2021, Stav tachometru: 36200 km, Zhlédnuto: 17x

Vlivem doby a dalších nepředpokládaných událostí jsme letošní ročník zas tří denní vzpomínkový trip na tragicky zahynulého kamaráda Pavla odjeli v pozdějším termínu než obvykle a s menší účastní.Trasa se proti loňsku výrazně povedla.Vysočinu jsme projeli a natáhli to až do Jeseníků což bylo původně i v plánu.
DEN PRVNÍ - Březno-Ročov-Lány-Beroun-Karlštejn-Jíloviště-Benešov -Vlašim-Zruč nad Sázavou-Ledeč nad Sázavou-Světlá nad Sázavou-Havlíčkův Brod Přibyslav-Sázava-Zvole-Bystřice nad Perštejnem-Domanín-Lísek-Jimramov -Polička .Dalo to -376 km.Cesta parádní místy hadí stezky ,ale celkově super svezení.Na Karlštejně proběhla pauza v "Moto Doupěti.Chtěli jsme mrknout na místní řopík ale průvodce nebo co to bylo zač nás tak odradil ,že zůstalo jen u kávy a občerstvení v doupěti kde naopak byli velice přívětiví.Oběd proběhl v Benešově restaurace u Stejskalů menu jednoduché malá velká drštková a malý nebo velký řízek.Velký řízek je tak pro dva hladové chlapy tehle podnik můžem jen doporučit,řízkové meny ale pouze v pátek !Další zastávka byla u Pavlova hrobu v Bystřici nad Perštejnem.Bohužel oblíbený úsek Dalečín -Jimramov uzavřen tak jsme to do cíle Poličky hotel PIVOVAR jeli tudiž jinudy.tenhle hotel nic extrovního ale našim potřebám bohatě stačil restaurace dobrá.
DEN DRUHÝ -ráno jsme vyrazili směr Červenohorské sedlo ,minuli hranici Čech a Moravy.Svitavy-Mohelnice -Rájek-Šumperk -Velké Losiny-Kouty a Červenohorské sedlo - to je opravdu super svezení ,nejzapeklitejší asi zatáčka č.7.Policie sice na místě byla dokonce s nějakou akcí BESIP ale neměřili ani jinak neprudili.Museli jsme si to projet opakovaně,k naprostému uspokojení chybělo jediné menší provoz a to jsme na místě byli celkem brzy dopoledne.I cesta dolů do Jeseníku stojí za to,určitě se sem ještě vrátíme.Pokračovali jsme na Hanušovice a Horní Moravu ke zdejí bobové dráze Celá Horní Morava totálně přecpaná ani motorku nebylo kde zaparkovat.Pocit hladu jsme zahnali až na Dolní Moravě ve zdejší KRČMĚ solidní podnik.Další zastávka dělostřelecká tvrz HŮRKA nad Králíky.Od mojí dřívější návštěvy na prohlídce hodně zapracovali je víc k vidětí a měli jsme i štěstí na to že průvodkyně byla v dobových šatech navíc hodně věděla a celá prohlídka hodinu a půl stála za to.Pak už nebylo moc času a tedy -Lichkov -Mladkov-Kunvald a konečná tohoto dne Rokytnice nad Orlicí hotel Orličan oproti ubytování v Poličce naprostej luxus pinglice .motorkářka celkově to byl příjemný den i večer.Ujeto 222 km.
Den třetí -předpověď hrůzostrašný vypadalo to že si jedem pro pořádnou sprchu,předpokládáme že nás to chytí u Jičína.Rokytnice-Dobruška-Jaroměř -Velichovky-Miletín-Lázně Bělohrad-Radim -Jičín.Skutečně tady chytáme pár kapek a dáváme oběd v zámecké restauraci ,Rumcajs a Manka nikde.Vyrážíme na Dolní Bousov jistím to nepromok gatěmi a rukavicemi a dá se řící že zbytečně.Kněžmost-Nová Ves u Bakova za sucha míjíme Bezděz a směřujeme na Dubou projeli jsme to tak trochu netradičně ne po vyhlášené stezce.Následuje Roudnice nad Labem,Mšené Lázně-Peruc zas pár kapek pak už jen Louny a dom.UJETO -299 km.
Celá akce se nadprůměrně vydařila řekl bych pěkné a kvalitní svezení.

Milan1963 (278) napsal 03.09.2021 v 17:18

Hezké

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023