BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 02.09.2021, Uskutečněno: 02.09.2021, Zhlédnuto: 25x

Šel jsem umýt srnku abch zejtra neudělal moc ostudu na pražských křižovatkách a co nezjistím
Zjistil jsem že na řemenu chybí tři zuby. dávám to na vinu spojce, když jsem zařadil párkrát jedničku a motorka skočila a zdechla
no takže 2600,- ale kdyby pohon nedostával na prdel tou spojkou tak věřím že vydrží dalších minimálně 40 tisíc. Takže řemen má cca 80 tisíc a a ž na tři vytržený zuby je v cajku
Dále jsem zjistil že ložiska v zadním excentru(osa zadní) vržou, nebo co to je.
A teď jak to mám najít jako náhradní díl u nás? V dílenský se na to nemůžu doklikat.
Když to zadám v angličtině tak to prostě najdu, Kuličkový ložisko a další kluzné části k tomu a ještě jedno lóžo.
Zítra jedu oklikama do Práglu , Modřan na poslední den školení a když jízda bude cajk, nejdřív budu řešit přední gumu a na zimu řemen a zadní excentrickou jednotku zadní osy.
Fotka zadní osy stažená z z F8000 riders

P.S.: na to že ty excentry se některým sypaly ze začátku výroby po 20tisících, myslím že 80 tisíc nebo vlastně skoro 90 tisíc najetejch je slušný.
A teď je ta doba,kdy si motorka řekne o nějako korunu a zrovna když vylejzá tolik novinek v modelovém železničním světě

Gripp (10) napsal 03.09.2021 v 00:22

//www.wemoto.cz/bikes/bmw/f_800_st/07/picture/rear_wheel_bearing_left/
//www.wemoto.cz/bikes/bmw/f_800_st/07/picture/rear_wheel_bearing_right/
//www.wemoto.cz/bikes/bmw/f_800_st/07/picture/sprocket_carrier_bearing/

lozisko kola levé +pravé a poslední lozisko do unašeče rozety...

2 reakce

elvis78
elvis78 03.09.2021 v 17:59

šikula ty seš, přiznám se, že jsem to čekal ale levný to teda není

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023