Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Vloženo: 14.07.2021, Uskutečněno: 10.07.2021, Stav tachometru: 113865 km, Zhlédnuto: 15x

Říká se "Nevstoupíš dvakrát do téže řeky!", ale také "Dobří holubi se vracejí!"
Vzali jsme si z toho to nejlepší a vyrazili znovu otestovat dary Moravské země. Ubytování v čejkovickém pensionu ALBOR bylo jako vždy příjemně výborné, vína svěží a jiskřivá ... no prostě parádní prodloužený víkend, že i Jarek Koreň by o tom mohl točit video
Zklamáním výletu bylo pohostinství v místním zámku, sice krásné prostředí, ale nechoďte tam za jídlem. Opakem pak byla restaurace Kuželna na druhém konci obce.
Cesty jsem sem původně chtěl nalinkovat, ale přeci jen jsou to notoricky známé užovkovité silnice skrz Novou Bystřici a kolem Vranova. Takže jedna lahoda.
Protože nepíšu cestopis, zmíním i výbornou restauraci navštívenou cestou domů v obci Otín zvanou Moto Hospoda U Kadajče . Neuvěřitelné, doporučuju se tam zastavit... A moc nesnídejte

• Přezutí a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 02.04.2024
  • První venčení 2024

Jak to bývá, počasí nám nastavuje přívětivou tvář už od února. Tak i mne se Stelivem vytáhlo na kontrolu našich komínků už 25. února. No, u nás sluníčko, ale ta mlha z Temelína docela ochlazuje, takže jsem na palubáku v

Vloženo: 20.03.2024
    Uskutečněno: 25.02.2024