Ducati Panigale V4 (2018)

Vlastník Paura19
Vloženo 15.7.2018
Aktualizováno 4.5.2020

Vloženo: 25.08.2020, Uskutečněno: 20.08.2020, Stav tachometru: 12500 km, Zhlédnuto: 12x , Bod zájmu: Automotodrom Brno, Masarykův okruh

Motoškola SPORT 2020 - Po roce jsem se zase mohl svést s Karlem Abrahámem na okruhu v Brně jakožto instruktorem pokročilé motoškoly pro rychlejší.
Měl jsem možnost sebe a V4 dovést v dodávce a odlehčit tak starostem co by kdyby ?. Začátek výcviku nám nezačal nejlépe Ve Wurm Up nám spadly dvě motorky a pro červené vlajky jsme vlastně nic neobkroužili. Čili z wurm up se šest instruktorů nedozvědělo pořádně jak na tom jsme. Na sportovní motoškole je už méně jezdců, instruktoři se tak mohou více věnovat svým 3-4 žákům.
Teorie v učebně v tomto případě je druhé nejvíc z výcviku, můžete se zeptat na cokoliv co vám dělá problém. Je to hlavně pro nás a Abája, Pepa a Carlos se mi v dotazech snažil pomoct.
A taky pomohli.
V první jízdě s už rychlým Carlosem z Motohouse jsme oba ujížděli naší skupině. Po dojetí v boxech vystoupil a říká: Dobře ses rozjel, běž ke Karlovi Abrahámovi.
Druhou a třetí jízdu jsem jezdil v té nejrychlejší skupině se závodníkem co jezdil MotoGP. A teď to první nejvíc z výcviku ?což je odezva od instruktora jak při jízdě, kdy dává posunky tělem a rukama co máme zlepšit, tak diskuze po jízdě.

Moje zlepšení: poloha těla abych nezatěžoval nohy, výjezdy, stopa, použití zadní brzdy, zlepšeny náklony k 54°, kdykoliv jsem chtěl vyklonil jsem se a škrtl loktem.
Prostor na zlepšení je vždy... v těch nízkých náklonech ANO už mi nešla hned ramena dolů, až jen při výjezdu ale ne do nájezdu

Počasí bylo krásné cca 27°C a tak po třech jízdách jsem byl vyšťavený na závěrečnou volnou jízdu. Konečně volná trať. Jak říkal Carlos "dělej teď máš šanci"
Po 1,5h jízd v horku dát nějakou kvalifikaci - tři moje "rychlá" kola a čas 2:20,9. ?
Spokojen, ale cítím že dokážu být rychlejší třeba k 2:17 aspoň motorka to umí.

Na závěr před nastoupenou jednotkou jsem dostal pochvalu přímo na mou osobu od Abáji. Pepa pochválil všechny a vyzdvihl že náš kurz 20.8. byl asi nejrychlejší a s rychlostí by se i rovnal středu pole nebo i lépe ten den jezdící skupině Dafit, co měla pronajatý okruh.

Děkuji instruktorům Karlovi, Pepovi, Carlosovi, Petrovi, Lukášovi a Pavlovi za jejich výcvik,
a DMOTO za přípravu mašiny.

Luba_13 (6) napsal 26.08.2020 v 11:39+1

Wau

NiLu (127) napsal 25.08.2020 v 20:54+1

Nádhera, povedená akce, ty lokty, mazec!

2 reakce

Paura19
Paura19 26.08.2020 v 13:04

Díky, jediná výhoda dlouhých loktů, že je budu snáz brousit. :D

• Zavírání silnic 2023 - Žďár

Zavírání silnic 2023 - Žďár nad Sázavou Na docela příjemné počasí přijela polovička motorek než na otvírání na jaře. I tak byly přítomné motorky nablýskané a připravené na blížící se odpočinkový spánek do jara 2024. Sn

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.10.2023
    Uskutečněno: 07.10.2023
  • Otevírání Silnic 2023 Žďár

22.4.2023 Žďár nad Sázavou S ukázkovým počasím se nás motorkářů a přátel motorek sešlo na plný ovál. Pro moto nováčka mého taťku na Supersportu to byla premiéra. Líbilo se mu to nadměrně. Ve fotkách nejsou všechny moto

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.04.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • Ona mi dělá radost

Mazlení sem, mazlení tam |-) ... jakou chceš tu pózu jezdče? :-D 20tis km najeto a jede furt krásně. Zatáčky za Brodem k ZR to je kolínková lahoda. Pak dlouhá rovinka a - - - Nepotřebuješ psychiatra, který ti říká c

Vloženo: 02.06.2022
    Uskutečněno: 02.06.2022