Kawasaki VN 800 (1995)

Vlastník Troňa
Vloženo 17.9.2019
Aktualizováno 22.10.2020

pokrok - nastaveni ventilovych vuli

Vloženo: 06.01.2020, Uskutečněno: 03.01.2020, Stav tachometru: 63725 km, Zhlédnuto: 14x

Dal jsem se do nastavovani rozvodu, vse jsem k tomu mel... vse slo v poradku jen jsem se jednu chvili bal ze to nepujde bez demontaze motoru kvuli sundani zadniho vika hlavy.. nakonec to tesne vyjde, nesmi se s vykem vyndat trubka u svicky pak to je OK... po zkusenostech ostatnich majitelu vulcanu jsem pri te prilezitosti demontoval afterburner ventil. uvidime jak se to zmeni. jinak samotne nastaveni bez problemu.. jen se musi dat pozor aby nespadnula podlozka do hlavy.. jednou se mi to povedlo ale sla v pohode ven. nastesti.. bez magnetu ani nezkouset.. nejvice se osvedcil kruhovy magnet na imbusu. vule kupodivu nebyly nejak rozhozene.. vetsina majitelu i pise ze se to nejak nemeni.. ze vydrzi nesmysl..ale tak sem rad ze vim ze je to OK...

• finis po zime

Tak dneska konecne slozeno zprovozneno! kdyz to sesumiruju tak se pres letosni "zimu" delo nasledujici: - nastaveni ventilovych vuli - vymena kapalin - vymena hlavniho svetlometu za LED - vymena ovladacich prepinac

Vloženo: 09.02.2020
    Uskutečněno: 09.02.2020
  • posledni lakovani?

tak dneska pocasi jak na jare takze se slo zase lakovat.. posledni cerna vrstva, vcerejsi den jsem stravil jen oblepovanim dnesek jsem venoval lakovani po strzeni vsech vrstev lepenky uz to zacalo vykukovat. na to ze zku

Vloženo: 10.01.2020
    Uskutečněno: 10.01.2020
  • lakovani druha vrstva

tak dnes jsem zalestil prvni vrstvu a prestrikal na dalsi barvu, odkryl jsem vzor.. dalsi bude finalni cerna.

Vloženo: 07.01.2020
    Uskutečněno: 07.01.2020