BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 08.09.2018, Uskutečněno: 08.09.2018, Zhlédnuto: 15x

včera naplánováno zavedení a zapojení kabelu + jističe pro čerpadlo na hovínka v obci Srbce u táty kolegy. nářadí a dráty jsem šoupnul do kufru a vyrazil.Po práci jsem se rozloučil s pánem a pak fíííí na Ledeč...ale-jel jsem oklikama přes vesnice kde jsem hned po škole pracoval na zasíťování telefonu.moje první zaměstnání...vzpomínky. Byl jsem absolutně uvolněný, v Týnci jsem na eurooilu vzal za tři kila benál, pak pokračoval do Kolína a z kolína po výpadovce na K.Horu a pak doprava za kovošrotem směrem k Červeným Pečkám, tam na vlečce do Kopos objevena moje nejoblíbenější lokomotiva v evidentně započaté renovaci asi nějakými fanoušky ale proč ne, tak to chodí a mají k tomu vztah a místo ježdění na motorce nebo jiných kravin dávají do kupy něco úžasnýho...zatím jsou natřeny kývačkové podvozky a závěsky. je to stroj 751-154-6.Prostě boží.
jedu dál na Černý důl, Červené Pečky a pak k viaduktu. Cestou za stanicí ČD Červené Pečky přejíždím další koleje vlečky, jsou lesklé a v areálu který je obehnán ostnatým drátem a na asfaltu zbystří mou zvědavost dva hovadský rotvajleři, v tom areálu stojí dva muzejní stroje po renovaci, další zamračená a rosnička . moje oko zaplesá a říkám si tak tady parkujou ty krásný mašinky. V Kolíně na nádraží u obchodního centra jsou odstavený další kousky, Hektoři. Myslím že to je možná spolku Posázavský Pacifik, nevím. Ale mám to rád.
Projížím kolem vlečky a jedu k viaduktu, parkuju u romantického mostku, tasím mobil a proti slunci fotím regionovu jedoucí přes onen viadukt který překračuje říčku a krásné údolíčko řeky Polepky která teče přes Polepy do Kolína. Viadukt krásný ale moje rozdrbaná sklíčka na foťáku proti slunci vytvářejí snímek mizerné kvality-viadukt zde
dál jedu klasiku na Ledeč... s tím že se zamotám pro změnu kolem Sionu...zpět jedu už skoro za tmy druhou stranou přes Vlastějovice. Mám to tady rád. Měli jsme totiž rok pronajatou chatu v Chřenovicích a tak se mi tu velmi líbí a znám to tady v celku dobře. najeto 200km. návrat ve 21:00, manželka byla v pohodě, protože sjížděla Ordinaci v Růžové zahradě

elvis78 (140) napsal 06.10.2018 v 12:11

Dík.

JirkaMetal (1) napsal 16.09.2018 v 15:44

Moooc pěkný.

elvis78 (140) napsal 15.09.2018 v 06:53

o díky

-Jandys- (16) napsal 14.09.2018 v 11:36

Pěkný výlet, taky to mám rád, lokomotivy a pára no bylo to užasné století, chtěl bych v něm žít.Jinak když opomenu všechny tvé hezké fotky tak pro mě jsou nej č.4 a č.7 prostě se mi moc líbí

elvis78 (140) napsal 10.09.2018 v 19:57

Chotouchovský potok se píše v závoce za Polepkou to máš to samý jako že Výrovka je u Vavřince Vavřinecký potok... jezdím tam na vypouštění rybníka, kdy vodáci to sjíždějí-super akce každý podzim

SlimM (48) napsal 09.09.2018 v 22:02

Ty mi dáváš, chlape!
Polepka se za mého dětství jmenovala "Chotouchovský potok" (děda a babička bydleli v Chotouchově). Podél vody jsme chodívali až ke Kohoutovu mlýnu (kousek za viaduktem), kde je super skála s pár lezeckými cestami. Mladšího bratra lezení drží dodnes...
Pro změnu: v Ledči nějaký čas přebýval starší brácha.
Většinu těch míst z fotek poznávám. Super!!!

elvis78 (140) napsal 09.09.2018 v 13:36

Díky za ohlasy, Milan je znalec
DejvGSR: já se přiznám že mám rád spíše motorovou trakci a taky sbírám modely H0, ale je pravda že když jede pára, tak mi běhá mráz po zádech, jako tuhle tady jela německá pára , veliká rychlíkovka večír už za šera a to byl zážitek obrovskej Včera tady jela šlechtična, viděl jsem ji dírou mezi barákama z balkonu její hlas byl slyšed hodně daleko

owenovic (12) napsal 09.09.2018 v 13:02

milan1963 (278) napsal 09.09.2018 v 11:49

Pěkné. Zrovna jsem se vrátil z Chřenovic ze srazu. Píšu o tom v deníku svojí 660. Je tam pěkný kraj, taky tam rád jezdím. A Sázava ? Ta je

DejvGSR (52) napsal 09.09.2018 v 07:56

Supr cesta, krásné fotky. A pro po, já jako kluk miloval také mašinky, ty parní a dones se rád podívám. Ale i tyhle stroje jsou parádní.

Piki (61) napsal 09.09.2018 v 07:39

Tomu se říká spojit příjemné s užitečným

elvis78 (140) napsal 08.09.2018 v 21:20

tak z Vlastějovic zpět na Bohdaneč, zrovna tam kde je novej asfalt už jsem jel po tmě a po deštích je tam naplavený písek a je to o držku, ale jinak se dá pojezdit bez hrbolů spíš z Ledče na Zruč nebo k D1,mrkni do mapy a vyraž

KrtekBazi (2) napsal 08.09.2018 v 19:38

Tam kolem té Sázavy jsem nikdy snad na motce nejel,jsou tam pěkné cesty?Jinak zase pěkné fotky a je vidět ,že ty mašinky máš rád.

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023