Yamaha XV 750 Virago (1990)

Vlastník babule
Vloženo 10.8.2013
Aktualizováno 25.2.2019

Vloženo: 30.06.2018, Uskutečněno: 02.06.2018, Zhlédnuto: 14x

Nemyslím sice, že by naše motodovča někoho až tak zajímala, ale bylo to super, tak proč se nepodělit. Konečně jsme urvali 14 dnů dovolené v celku a rozhodli se ji věnovat motorkám a Slovensku. Tedy objezdu Slovenska po hranicích. Naplánovali jsme si denní nájezd okolo 200- 250km, nejsme polykači kilometrů, spíš jsme si to chtěli užít, tu zastavit, tam vyfotit, to prohlédnout. Přes booking rezervováno ubytování, vždy s možností uklidit někam do garáže či aspoň za plot motorky.

Začínáme sobotou, od Prahy průjezd přes Pardubice - Vysoké Mýto - Mohelnici - Olomouc hladký, jen ve Valmezu nás trochu zchladily malé kroupy, ale v Bečvě už zase my i plégo suché. Tenhle úsek vnímáme spíš jen jako přesun, cestu známe, jeli jsme to už Xkrát, není důvod se jakkoli zdržovat. Přejezd přes hory klasika chladnější, silnice po dešti, ale Makov nás přivítal sluníčkem a haluškami s brynzou. Základní tábor byl dosažen. Ubytování v penzionu Stará Fara, tady budeme za týden zase končit.

• 2018 06 Den 6 – Viničky/Svidník – 320km

Klasika snídaně, nabalit mašiny, poslední zamávání slaměnému kuchaři u penzionu a po (79) míříme do jednoho z nejznámějších slovenských míst (aspoň pro naši generaci) – Čierné nad Tisou, své dny slávy má již město za seb

Vloženo: 04.07.2018
    Uskutečněno: 07.06.2018
  • 2018-06 Den 5 - Filakovo/Viničky - 235km

Snídaně, pobalit a okolo deváte jsme u motorek. Chvíli se peru s kobylkou o motorku, vypadá to, že vyhraje. Nakonec jsem Bublinu vybojovala, poslední pohled na zříceninu, tankujeme a po (571) vyrážíme na východ. Po pár k

Vloženo: 30.06.2018
    Uskutečněno: 06.06.2018
  • 2018-06 Den 4 - Štúrovo/Fiľakovo - 150km

Pro dnešek je v plánu jen krátká trasa, nikam tedy nespěcháme, v klidu posnídáme z vlastních zásob na terase pokoje, projdeme si kolonádu, zajdeme na nábřeží vyfotit katerdálu na maďarské straně města, zajedeme natankova

Vloženo: 30.06.2018
    Uskutečněno: 05.06.2018