Tak letos padla volba na oblast Dolomit.Plán byl rychlej přesun 600 km do Rakouska - Zell am See na osvědčený kemp Panorama.Další dny už jsou víc pohodový na kochačku.Okouknot Gross z Enzingenbodenu a Kalsru pak přes passo Stalle do Itošky.Cestou Lago di Braies a Misurina do Cotriny ď Ampezzo kde jsme se utábořili na tři dny v kempu Roccheta.Kemp perfektní - čisto - restaurace.Potom nastalo něco úžasnýho passo Valparola,Campalongo,Gardena,Sella,Costalunga,Pordoi,Falzarego,Cibiana,Staulanza,Fedaia a nakonec Giau.Cestou ještě přehrada Diga del Vajont a lago di Carreza.Prostě něco nezkutečně krásnýho.Nikdy bych nevěřil,že si budu přát alespoň 1 km rovný silnice,bylo to pořád levá,pravá,nahoru a dolu-paráda.Zpátky přes Rakousko vlakem z Mallnitz přes Pustertaler a Filzensattel k jezeru Mondsee kemp Nussbamer - perfektní.Domu přes Salzburg Hangar 7 a pak nudný přesun domů.Prostě perfektních 6 dní,oblast perfektní,silnice perfektní,společnost perfektní,počasí prefektní najeto 2280 km co víc si přát.Díky za společnost a na přesrok pokračujem
-
passo Stalle
-
Lago di Braies
-
Misurina
-
passo Falzarego
-
passo Valparola
-
passo Campalungo
-
Lago di Carreza
-
passo Pordoi
-
Cortina ď Ampezzo
-
Cortina ď Ampezzo
-
Diga del Vajont
-
passo Staulanza
-
passo Fedaia
-
passo Giau
-
Pustertaler Rakousko
-
Mallnitz - Obervellach
-
Mondsee
-
Hangar 7
-
Hangar 7
-
Hangar 7
-
Bylo nás pět
-
A přece tam žijou
minulý týden totéž
Koukám ,že jste si to krásně užili. Nádherně Vám vyšlo počasí. My vyrážíme za 10 dní ,tak doufám ,že budeme mít taky takové štěstí . Moc hezké fotky
Ahoj Jirko, ještě jednou bych chtěl poděkovat za supr připravenou akci a neuvěřitelný zážitek ze šesti prožitých dnů. Zrychlený čtvrteční návrat na dálnici v tom silném větru byl víc než adrenalin, byl jsem rád, že jsem se udržel v jízdním pruhu. Dárek koupen a ženuška víc než překvapená. Jinak v poště bys měl najít odkaz na fotky z výletu. Předej to pak i klukům a pozdravuj je.
Parádní fotky a super cesta