Jawa 350/640 (1994)

Vlastník škepa46
Vloženo 5.9.2006
Aktualizováno 2.2.2008

Vloženo: 19.10.2017, Uskutečněno: 19.10.2017, Zhlédnuto: 20x

Když jsem motorku víceméně doladil do takového stavu, jaký jsem si představoval, tak jsem si řekl, že by to chtělo si sehnat taky trochu kvalitnějí oblečení. Přece jen rifle a stará podzimní bunda, ve kterých jsem napřed jezdil opravdu nejsou nic moc :) Občas jezdím i v chladnějších dnech, takže jsem začal vybírat nějaké funkční prádlo . Původně jsem chtěl něco od Moiry, ale nakonec jsem po nějakém pokecu s pár lidmi zjistil, že to asi nemá smysl a že člověk v jejich případě platí hlavně za značku. Nakonec jsem koupil funkční spodní prádlo a termoprádlo od nějaké no name značky, ale z takového materiálu, který mi byl doporučený a musím říct, že jsem moc spokojený.

• Naše nové moto doupě s barem a sedací soupravou

Na podzim jsem dostal super nabídku na koupi garáže u nás kousek od centra města. Původní jsem jí chtěl vzít jen jako investici s možností skladování harampádí a za pár let ji prodat. Ale po osobním skouknutí s kamarádem

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.04.2023
    Uskutečněno: 04.04.2023
  • Synátor dostal nové dětské odrážedlo motorku

Manželka sice není moc nadšená z toho, když senátor dostane cokoliv, co jenom trochu připomíná motorky a vůni benzínu a vlastně se jí ani nedivím- přece jenom to není nejbezpěčnější koníček na světě. Ale tohle jsem si ne

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.09.2019
  • Shánění altánu pro zázemí závodního týmu

S kamarády občas jezdíme různé fichtl cupy a hlavně Ondra bere tuto záležitost dost vážně. Kvůli tomu má taky postaveného úplně překopaného fichtla původně z 21, ale teď už je to úplně jiné moto s drapáky, a skoro komple

Vloženo: 23.11.2017
    Uskutečněno: 23.11.2017