BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 23.08.2017, Uskutečněno: 23.08.2017, Zhlédnuto: 5x

Jelikož jsem k narozeninám zpětně navrhoval, že příště nic nechci, že mě stačí aby mě nechali se projet na motorce, že to mi stačí a budu šťastný tak ano, zpětně jsem teda dostal zelenou,včera odpoledne jsem skočil na oře a ještě dostal úkol, nalézt nějaké kešky s hesly a něco k tomu. Vyrážim na benzinu na zálabí, načerpat bývalou vervu.Pak zpět kol domu a šup na Straky, Milovice, kolem Mirakulum, kde jsem zjistil že parkuje milion aut, směr Benátky. Z nich do Krnska a podle džizery do Boleslavi, Debře, Zvířetic, kde beru v infocentrum první heslo natištěné i s plakátem.Dále Bakov, Mnichovo Hradiště,Č.Dub za ním fotka s Ještědem, přes Ještědský sedlo dolů do Liberce, Chrastavy, směr Frýdlant, v Albrechticích opět na větrníky a Vítkov, tam do Uhelný kolem nějakýho větrnýho mlejna kterej neni moc vidět a nemá pořádný lopatky, pak směr Hrádek nad Nisou, Dolní a Horní Sedlo, Rynoltice,po E442 a pak Rumburk. K rozhledně Dýmník jsem podle map přijel přesně z druhé strany lesní pěšinou a to protože v Rumburku jsem našel směrník jen jeden a to na hlavním průtahu.Takže jsem to objel do Krásný lípy a pak jel podle nádraží lesem podle trati. Zadní kolo mi místy hrabalo. Nebylo to špatný v tom lese ale enduro ani horák to zkrátka není . Jel jsem po žluté stezce a vyloupnul jsem se u hotelu Fotbalgolf. Tam jsem našel kešku pod stromem.Dál zpět už po správné silničce do Rumburka, přes Krásnou Lípu směr na Krásný Buk, Dlouhý Důl,Kyjov, Dolní Chřibská, u Weidlichovy kaple zaparkovat u brodu a jít pěšky najít další kešku.Mokrou botou překonávám brod- Chřibskou Kamenici a po cestě ,krásným Pavlininým údolím dorážím k cíli a zároveň začátku Trpasličí stezky.Ofocuju heslo v nalezené kešce a mažu k motorce. Beru ruce a helmu, vyčistim plexi a pokračuju do Jetřichovic, kde fotím za soumraku Marininu vyhlídku a pokračuju do Srbské Kamenice, Kamenice, Č.Lípy a přes Ml.Boleslav domů.Domů dorážím v 22 hod. Silnice super, jen v českosazsském švýcarsku pozor na pruhy naplaveného štěrku na vozovce
Najeto 345km. Krom úkolů a focení jsem stavěl na kafe a cígo na Benzině v Jiřetíně pod Jedlovou a pak v České Lípě na benzině kafe-cígo.Byla docela dost kosa a já jel jen v bundě bez vložky, v moto riflích , topení jsem měl zapnutý
Pohled za řidítky je od Uhelné, kde v tom roští vpravo je ten mlejn větrnej.

elvis78 (140) napsal 27.08.2017 v 09:07

děkuji

JirkaMetal (1) napsal 26.08.2017 v 21:15

Jedním slovem ...PARÁDA...

elvis78 (140) napsal 26.08.2017 v 13:05

No,tak já to nevim. GT jsem nezkoušel, jen na něm seděl ale určit bude o hodně lepší než ST, bude mít novější verzi motoru, vychytanější.Nemusíš řešit řetěz což je obrovská výhoda Jiné moto jsem nikdy nesedlal, když pominu Banďoura v autoškole... a vynechám Aprilii Scarabeo 125i.
A Báwo bude podle mě úspornější MOje bávo a obecně tyhle ročníky jsou dost ucukaný při pojížďkách.Prej ty novější od rv.2010 už jsou v pohodě.
A dík.

DejvGSR (52) napsal 26.08.2017 v 08:21

Teda chlape, krásná volba trasy. Když porovnám najíždění km po Jižních Čechách, kde jsem viděl jenom asfalt, pumpu při tankování a pak kachnu k obědu a tady krásná místa, krásné fota, jednoznačně vítězí tvoje pojetí cestování. A propo, jak jsi spokojený s Bavorákem? Přemýšlím o prodeji obou krásek Bonnevillu a Ducatky a pořízení něčeho sportovně-cestovního právě na takové výlety jak prezentuješ, případně na rychlé přesuny do Jižních Čech nebo toulání po Alpách. Něco, na co snadno navěsím kufry, trochu to jede, má to sportovní šmrnc (BMW F 800 GT, nová VFR 800 f či Kawa Z 1000 SX)
Tak ať ti to lítá.

elvis78 (140) napsal 25.08.2017 v 11:39

Dík Jardo No, mohlo nás to napadnout dřív, měl bych větší rádius. A ty kešky jsou na velice pěkných místech v přírodě.

Jardas444 (10) napsal 24.08.2017 v 19:08

No super,měl si to i s orienťákem , taky dobrý nápad

elvis78 (140) napsal 24.08.2017 v 18:57

Mohu říci, že bota mokrá byla, naštěstí jen z venčí. I když mám šlupky z inzerátu, stačí mi i na vysokou vodu Offroad Fando, byly to krásný místa, žádný zákaz jsem neporušil a to mě těší. jen nějakou Matku s větší dcerou jsem v lese potkal-evidentně šly od kešky a na motorku deroucí se přes kořeny se moc netvářily. Jo, v lese je krásně i na motorce

SlimM (48) napsal 24.08.2017 v 18:05

"Mokrou botou překonávám brod"... dobrý! Příště v gumákách, jo?

KrtekBazi (2) napsal 24.08.2017 v 06:59

Koukám,že jezdíš i offroad Já dal včera Temelín a okolí

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023