Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Kandelábr
Vloženo 23.7.2014
Aktualizováno 17.12.2020

Vloženo: 11.07.2017, Uskutečněno: 11.07.2017, Stav tachometru: 26600 km, Zhlédnuto: 130x

Objednal jsem si sadu zapalování MZ04 a dnes dorazila zásilka. Koupil jsem přímo z e-shopu Vape Kroměříž. Sice přímo tuto sadu teď skladem nemají, ale jednotlivé díly ano. Cenově to vyšlo nastejno jako originální sada. Cca 2500,- Kč.

damikasa (0) napsal 19.06.2023 v 11:23

Zdravím všetkých. Som vlastníkom mot. JAWA 350 369, chcem na nej jazdiť a podarilo sa mi ju opäť prihlásiť do evidencie. Trápim sa ale s elektronickým zapaľovaním ku ktorému som prišiel cez známeho. Mám v tej sade všetko okrem držiaka snímača. Písal som do VAPE Kroměříž a pani ma informovala, že ten držiak už nevyrábajú a dala mi kontakt na jedného pána ale to čo mi poslal nieje možné naladiť podľa potreby. Skrátka píšem už dosť zúfalý potrebujem ten držiak nevie mi niekto pomôcť? Ďakujem
Viem, že je možné kúpiť celú sadu VAPE ale ja mám funkčný alternátor a komplet dobíjanie chcem len poriešiť len to zapaľovanie. Ešte raz vďaka s pozdravom MM (mundim).

• Montáž VAPE

Pustil jsem se do operace a vyměnil stará kladívka za nově zakoupené bezkontaktní zapalování MZ04. Výměna proběhla vcelku rychle a bez komplikací. I s přípravou netrvala více než hodinu. Nejprve jsem si vše připrav

Typ: Oprava
    Vloženo: 15.07.2017
    Uskutečněno: 14.07.2017
  • Start spínač

Nelíbil se mi ten kvedlák na zapnutí zapalování, tak jsem ho vyměnil za kolébkový. Koupil jsem si přepínač v autodílech (cca 30,- peněz), a upravil jsem pouze plastovou kapličku na řídítkách. Bylo potřeba vytvořit správn

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.04.2016
    Uskutečněno: 18.04.2016
  • Příprava na STK

7.4.2016 jsem úspěšně prošel přes STK, sice to bylo s malým "ale", prostě taková prkotina. Ve velkým techničáku jsem zjistil, teda spíš technik, že tam někdo na úřadě špatně zapsal rozměry pneumatik. V řádku 1. náprava b

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.04.2016