Aprilia Caponord 1200 (2016)

Vlastník Kukkan
Vloženo 20.7.2016
Aktualizováno 29.9.2016

Motoškola Pepy Sršně

Vloženo: 08.09.2016, Uskutečněno: 07.09.2016, Stav tachometru: 5600 km, Zhlédnuto: 16x

Už jsem tuto školu absolvoval dvakrát. Tak proč znovu?
Těch důvodů bylo asi víc, ale zjednodušeně řečeno nějak nám spolu ta jemná motorika úplně nešla, občas jsem víc řešil motorku nebo sebe místo jízdy => vím, jak jsem se zlepšil v minulých kurzech => přišlo mi to jaké dobrý nápad. Za mne, protože můžu srovnávat s předchozími kurzy, jednoznačně cajk a posun vpřed.

Pokud si odmyslím teorii, kdy někteří můžou i nemusí souhlasit se vším, co se tam prezentuje, nácvik na letišti super: u mne odbourání jednak špatných návyků, které jsem začal rozvíjet po přechodu na novou moto, druhak důvěra v motorku i v relativně nízkých rychlostech, koordinace atd. Jednoznačné zlepšení U VŠECH, které jsem měl možnost pozorovat. Odpolední výjížďka už jenom jako třešnička na dortu, užívání si, neřešení sebe sama a motorky, plynulost, cit pro jízdu atd. - vše přišlo tak nějak samo. Resp. "samo". Soudruzi ze Států tomu říkají smooth. Rychlosti - v obci do 60, mimo jsem na GPS viděl max něco přes 90. A u Sršně samotného, měl jsem ten pocit, taky nějak došlo k uklidnění, upozadění ega nebo jak tomu mám říkat. Argumentoval i naslouchal jiným argumentům. A mozek odložil až odpoledne, kdy po kurzu lítal po letišti jak fretka za slepicí . Takže za mne jednoznačně palec hore.

(Fotky jsou z doby, kdy jsem se teprve rozjížděl a tudíž aspoň trochu vypovídající o tom, že na mne fakt bylo práce jak na kostele )

gabri88 (2) napsal 14.09.2016 v 22:26

už chybí jen jediné. úsměv v helmě

• Vysoké Mýto 13.9.2019

Pátek 13.? Ideální termín na návštěvu okruhu! Akce tentokrát neměla chybu. Počasí naprostý ideál - zažil jsem tu už úmorné vedro i slabší či silnější přepršky. Tentokrát přesně tak akorát - a stejně jsem zase potil

Vloženo: 16.09.2019
    Uskutečněno: 13.09.2019
  • Vysoké Mýto 28.9.2017

Rok se s rokem sešel. Počasí vyšlo, gumy podržely a vydržely ;-) . Musím poděkovat Krejzovi za to, jak se mi individuálně věnoval. Holt pohled, stopa - furt je co pilovat... Tak zase za rok...? :-P

Vloženo: 02.10.2017
    Uskutečněno: 02.10.2017
  • Vysoké Mýto 28.09.2016

Ježdění v rámci Matyho motoškoly (www.motoskola-landa.cz) na okruhu v Mýtě. Jel jsem den před, přespal v Litomyšli, přijel na místo - se zpožděním, jak jsem si myslel - a Maty nikde . Zakufroval cestou na okruh... P

Vloženo: 29.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016