Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Vloženo: 19.08.2016, Uskutečněno: 19.08.2016, Stav tachometru: 45500 km, Zhlédnuto: 71x

Včera mi dorazil od firmy Wildstyle balíček na kterým jsme se domluvili. Je to olejový glicerinový didíček na tlak oleje - hadička se šroubeníma a fitinka nebo rozdvojka nebo jak to nazvat... Vypadá to selkem dobře. Pancéřová hadička se od firmy Russell fakt pěkná - doufám že bude i dost dlouhá , budík je nějakej Noname ale to mi nevadí jelikož mně nezajímaj značky ale dobrá funkce.
Chci to spáchat společně s výměnou oleje po zajíždění abych se do toho nehrabal zbytečně dvakrát. Ale k tomu mi chybí ještě nějaká ta konzolka co by držela budík tam kde má. Takže jsem se hned pusti do práce. Měřil a představoval si a měřil a přemejšlel a měřil a pak to všechno hodil na karton - vytřihnul abych měl představu jak by to mělo vypadat. V práci to na PC naktreslil a okótoval a zajel jsem k nám do vsi na Laser a domluvil si materiál 4mm nerez. Až to bude hotový tak dám vědět. Snad se to povede a já nebudu mít lubrikovanej rozkrok

Druhý den jsem si vyzvedl na laseru konzolku. Trochu jsem se jí musel pověnovat asi 2 hoďky (obroušení , začištění , vyvrtání a leštění). Ve finále to nevypadá až tak hrozně jenomže jsem se zasekl na jednom a tom samým - šrouby! Potřebuju teď delší šrouby a prostě nejsou! Jak proklínám ty americký závity .

Tak jsem šrouby konečně sehnal - dík Klasikmoto "U globusu" a mohl to konečně dodělat a vyměnit olej. Práce to byla skoro gynekologická , ale povedlo se.
Snad se povede i video...

Varaník (4) napsal 03.10.2016 v 06:17

Tak výkres potřebujou - to je jasný. Nechal jsem jim tam i kartonový model aby věděl jak to má vypadat. A pálili mi to unás ve vsi.

//www.tkmoto.cz/

R-2 (10) napsal 27.09.2016 v 17:04

pěkné, můžeš sem dát info k tomu laseru, co je třeba = jaký výkres a kde to pálej, potřebuju vypálit držák na tacho a nemám s tím vůbec zkušenosti = díky!

Varaník (4) napsal 25.08.2016 v 09:09

|Jo a vyšlo mně to na 2100 sada + 300 laser + 50 šrouby.

• Porucha a tlačeníčko domu.

Tak co se mi to přihodilo. Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd. Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Porucha

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. :-( V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi lož

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017