Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Vloženo: 12.09.2016, Uskutečněno: 12.09.2016, Stav tachometru: 46500 km, Zhlédnuto: 10x

Název mluví za vše - v garáži i na parkovišti před prací má svoje vyblemcaný místo. Alespoň je každýmu jasný co tam parkuje
První olejová netěsnost kterou jsem řešil přednostně bylo ,ne sáknutí ale dostlova odkapávání a následné pálení se na zadním válci. Při zastavení smrděl olej a měl jsem zasraný jak stehna tak oba kastlíky pod sedlem. Příčinou bylo asi při montáži přeštípnutý těsnění pod ventilovým výkem. Je to na čtyřech 1/4' (asi 7 mm) a dotažený na krev (má tym být jen tuším 7 Nm) a nestalo nic jinýho než to co muselo a prasklo to nebohý gumový těsnění. V rámci reklamace jsem dostal nový a vyměnil si ho sám a je klid. Nohavice a kastlíky mám už čisté. Toť za prvé.
Za druhé jsem si všiml že mi vždy zůstala na silnici po motorce kapička a pátral jsem odkud. Zjistil jsem že to je od matky šponováku primárního řetězu. Tak jsem matku vyšrouboval a zjistil že je prasklý osazení a vyhřezlá ta plastová část co má těsnit plochu i závit. Tak jsem si řekl: neboj ce ničehož nic a nejak to utěsni. Tak jsem tam dal fíbr a měděný těsnění a doufal že jsem na to vyzrál. Nevyzrál - chcalo to ještě víc. Tak jsem se cestou z práce stavil v Čakovicích v Klasik motu a objednal novou tu matku. Stála 370Kč + 10% za urgentní dodání (v ČR nebyla nikde žádná skladem a v EU bylo 33 kusů). Jsem myslel že mně klepne, ale co. Takže jsem si třetí den vyzvedl matičku a když už jsem tam byl tak i nový svíčky. Namontoval a je pokoj, Už neslintá!
Zapoměl jsem dodat že následovalo našponování řetězu dle manuálu. Hodnoty viz foto.Taky nemám momenťák ale utahoval jsem s citem pro věc - jako vždycky

R-2 (10) napsal 27.09.2016 v 17:01

elvis78 (135) napsal 12.09.2016 v 15:10

pěkná práce, výsledek stojí rozhodně za to

• Porucha a tlačeníčko domu.

Tak co se mi to přihodilo. Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd. Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Porucha

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. :-( V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi lož

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017