Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2001)

Vlastník Uthred
Vloženo 3.9.2015
Aktualizováno 28.9.2016

Vloženo: 09.06.2016, Uskutečněno: 09.06.2016, Stav tachometru: 41799 km, Zhlédnuto: 9x

Tak jsme se dnes s Tondou rozhodli, ze pojedeme na zkousku z psychologie na motorkach. Sraz rano v 9:30 v Rousinove na Euroilu. Tonda mel lehci spozdeni. Na benzince se k nam pridal borec na ocesane silnicce (netusim co to bylo, ale melo to 137kW) a jel s nama po Vyskov. My jsme pokracovali mimo dalnici smer Prostejo, Prerov a tada nekudyma az do Ostravy. Pocasi super, nefoukalo, slunicko svitilo, obloha modra. Ridici byli fajn, vetsina nas poustela, uhybala a kazdej se dival do zrcatek. V Ove jeste zastavka v Ikeii na kafco a pak uspesne slozit zkousku. Po zkousce pohledem na meteoradar jsme zjistili, ze nas dest asi nemine. Inu, co se da delat. Z Ovy jsme jeli smer Fulnek, Potstat, Hranice, Prerov, Prostejov, Vyskov..Antonín! nas vyvezl po krasne rozbombardovanych vesnickych cestach, po kocicich hlavach s houpakama jak krava..tady jsem to asi 2x malem polozil..pred Vyskovem nas stihl radnej destik. Tonda byl v klidu, se svoji integrálkou byl vysmatej...ja se svoji otevreneou prilbickou a slunecnima brylkama (styl na chopperu musi byt ) jsem to uz tak snadny nemel...moje neoprenova maska s malbou kostry cenici zuby me jel zamlzovala bryle, pres ktery jsem kvuli desti uz tak hovno videl...kapky do xichtu bolely jak kdyby me tam sterej cinan zabodaval tisic jehlicek...ve Slavkovskych serpetinach (kdo zna tak vi) me to pekne klouzalo na popadanym listi a nejakej kvetech ci co..pri prijezdu k domu uz kolem rezali blesky a byl slejvak jak hrom...nu cos, stejne sem byl durch, tak jsem motorku v klidu prikryl, zamkl retezem a sel si dat poradny teply chlapsky kakaičko :)

• Prodej Dračeny

Tak, po dlouhých úvahách a přemýšlení jsem došel k závěru, že změním styl motorky z choppera na cestovní enduro, nebo silniční cestovní. Proto jsem svoji krásku lásku z Japonska prodal..šla do rukou staršího chlapíka s m

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • Nedělní Jedovnice a Bučovice

Vstávalo se až kolem 12:00 hod. inu potřebovali jsme se prospat pořádně. Výlet byl plánovanej už déle, ale to spaní nám to trochu zkomplikovalo. Původně jsme chtěli udělat vyjížďku a prásknout sebou někde k zatopenýmu lo

Vloženo: 11.07.2016
    Uskutečněno: 11.07.2016
  • Luhačovice 2016

Bylo krásně, neřkuli pařák jak sviňa, a do 16:00 jsem měl dnes volno...takže už včera napsat kamošům, jestli někdo nepojede..buďto nemohli, nebo se jim nechtělo..takže výzva na facebook jestli nenaberu aspoň nějakýho spo

Vloženo: 02.07.2016
    Uskutečněno: 02.07.2016