Jawa 250 Pérák (1949)

Vlastník MaxMI16
Vloženo 11.3.2010
Aktualizováno 19.4.2010

Vloženo: 22.05.2016, Uskutečněno: 22.05.2016, Zhlédnuto: 16x

Jóóóóóóóó kluci nedaří se nedaří a je mi z toho nehezky. Dneska volal Pilník že jedou na Jawinách na výlet mým směrem. Já jako že jo tak jsem šel k pérasovi a BATTERY out. tak jsem jí švihnul na nabíječku a za cca hodinu to přes kvalt (bydlím na kopci) natočil a dojel na benzinu dotankovat FULL. Od benziny jsem se dostal díky pomoci kolemtankujících kteří mi to díky mému handicapu roztlačily ostuda.
Dorazil jsem nazpět domů kde jsem navlékl ledviňák pobalil foťák a razil klukům napřed (abych to dobil). Kulový - baterka je v hajzlu a tak když jsem s nimy dojel do pržírny kávy HOFR postavil jsem to na kopec aby se to dalo roztlačit. Po koktejlíku z buchtičkou dorazily další dva členové. Po dohodě kudy a kam dál jsem na vrhl cestu a ... tím se to z mého pohledu vše posralo. Jelikož jsem to navrhl tak mám za ůkol to vést. Takže jedu Já a za mnou další 4 kousky. Nebudu to okecávat v jedné levotočivé kde byl štěrk jsem to jak plochodrážník velkou náhodou ustál. Honza za mnou to viděl a štěrku se vyhnul. Ostatní viděli jak Honza díky mě brzdí a zvolnily taky až na posledního Václava kteý to neviděl a trefil to přímo. Ulítlo to jako když střelí a už ležel. Já vědom si toho že jsem to měl na hraně jsem sledoval v zrcátku jak světélka za mnou ubývají až bylo jasné že dál se nejede a vrátil jsem se. Vašek seděl na mezi, mašina už byla na stojanu (né zas tak dobitá) a kluci okolo. Chcípnul jsem to a začal zjišťovat co a jak. Vašek je tvrďák a tvrdí že má jen namožené levé rameno. Nicméně na odjezd domů po vlasní ose to není. Voláme odtah, Vaškovi Honza zajišťuje cíga aby se uklidnil a klábosíme (na ten průser ce celkem bavíme). Dle našeho soudu to má Vašek jen nehezky naražený (celkem slušně s tím hýbe) ale víte co - laický názor hrozí zlomenina klíční kosti. Přijíždí odtah kdy to nakládáme a já pak zbaběle (stydím se a Pilníkovy omlouvám) prchám k domovu - musel jsem abych se vyhnul osobním problémům.

Co na závěr. O Vaškovi jak to dopadlo (zdravotně) se dozvím až ve středu a Vy ostatní dávejte na sebe POZOR

caryfuk-tonde (0) napsal 14.06.2016 v 22:32

zdar Maxi co blbnete šak je teprve začátek sezony a vy se dotlučete nic méně přeju brzké uzdravení

MaxMI16 (4) napsal 23.05.2016 v 11:54

Tak klíční kost je přeci jen zlomená

• Výlet nejen na Kristýnu

Nazdar péráčníci i ostatní vyznavači jedné stopy. Rok s rokem se sešel a už od února se vědělo že tradiční PÉRÁK sraz na Valašsku letos nebude - snad až v 2023. No já ten sraz beru jako takovou malou dovolenou na ktero

Vloženo: 11.08.2022
    Uskutečněno: 23.07.2022
  • Sraz PÉRÁKŮ Královec 2021

Ahoj. Pérák sraz 2021 začal prakticky už někdy po vánocích. To se ozval Pepa že mladej už má vůdčí list a tak by rád naplánoval a vedl naší bandu na sraz. No já byl jednoznačně pro neboť konečně si jen povezu zádel, bud

Typ: Sraz
    Vloženo: 26.07.2021
    Uskutečněno: 26.07.2021
  • Sraz PÉRÁKŮ Královec 2020

Ahoj. Sice z obrovským spožděním ale přece přidám nějaké to info o srazu PÉRÁK2020. Skoro již tradičně jsem byl vmanipulován do plánovače trasy přesunu na sraz. Někteří se tomu plánování vyhýbají jak čert kříži a jiné t

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.01.2021