Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2001)

Vlastník Uthred
Vloženo 3.9.2015
Aktualizováno 28.9.2016

Vloženo: 22.04.2016, Uskutečněno: 22.04.2016, Stav tachometru: 41279 km, Zhlédnuto: 5x

Tak venku už je hezky a konečně mi pracovní povinnosti dovolily mít chvilku volno. Takže ve čtvrtek jsem oslovil věrného parťáka na cesty Svišť_600 a domluvili jsme se, že v pátek vyrazíme i s jeho přítelkyní Luckou. Sraz v 10:00 u něj doma a pak už následovala parádní vyjížďka směrem z Vyškova do Jedovnic, plus lehká zajížďka způsobená přehlédnutím odbočky. V Jedovnicích zastávka na dětskou zmrzlinku (Svišť a Lucka) a na chlapáckou gulášovku s rohlíkama (já). No a pak už tak nějak to nasměrovat domů, neboť se jde večer na noční do práce. Na první vyjížďku to bylo super!

Bohužel bez foto, nějak jsme na to zapomněli.

• Prodej Dračeny

Tak, po dlouhých úvahách a přemýšlení jsem došel k závěru, že změním styl motorky z choppera na cestovní enduro, nebo silniční cestovní. Proto jsem svoji krásku lásku z Japonska prodal..šla do rukou staršího chlapíka s m

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • Nedělní Jedovnice a Bučovice

Vstávalo se až kolem 12:00 hod. inu potřebovali jsme se prospat pořádně. Výlet byl plánovanej už déle, ale to spaní nám to trochu zkomplikovalo. Původně jsme chtěli udělat vyjížďku a prásknout sebou někde k zatopenýmu lo

Vloženo: 11.07.2016
    Uskutečněno: 11.07.2016
  • Luhačovice 2016

Bylo krásně, neřkuli pařák jak sviňa, a do 16:00 jsem měl dnes volno...takže už včera napsat kamošům, jestli někdo nepojede..buďto nemohli, nebo se jim nechtělo..takže výzva na facebook jestli nenaberu aspoň nějakýho spo

Vloženo: 02.07.2016
    Uskutečněno: 02.07.2016