Suzuki DR 800 Big (1999)

Vlastník Ambro
Vloženo 13.3.2009
Aktualizováno 13.3.2009

Vloženo: 06.04.2009, Uskutečněno: 08.03.2009, Zhlédnuto: 3x

První letošní vyjížďka okolo komína. Objeli jsme Plzeň, zastavili se na Kozlu v Bezejmenné čajovně (jako vždy báječná atmosféra a vynikající Yogi Masala). Cestou zpátky jsme se stavěli ještě na Radyni. Hrad je samozřejmě zavřený. Na kopci jsme zjistili, že dokud jedeme, tak je nám kupodivu teplo. Ale jak jsme zastavili, sundali škopky a rukavice, měli jsme okamžitě ztuhlé ruce a omrzlé uši.
Vyjížďka stála za to - hlavně proto, že po zimní odstávce bylo potřeba trochu zkrotit motoabsťák

• První vyjížďka s opravenou motorkou. A také první vyjížďka s pro nás novými lidmi. Tady je trasa, kterou jsme jeli: Chlumčany, Merklín, Koloveč, Kdyně, Nýrsko, Železná Ruda, Hartmanice, Sušice (výjezd na Svatobor), Běšin

Vloženo: 24.05.2009
    Uskutečněno: 24.05.2009
  • Huráááá. Mám miláčka doma. Vyšlo to na 14.000,- - výměna půlky kliky + 3.000,- nová zadní pneu (Dunlop), která čeká v garáži až opravdu dojedu tu starou. Kolečko primárního převodu se nějakým záhadným způsobem uvolnilo a

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.05.2009
    Uskutečněno: 21.05.2009
  • Tak mám za sebou první závadu, kdy mě motorka nechala někde viset a já jsem to nedokázal opravit na místě. Taky to je asi tím, že na tomhle stroji nevyměníte ani svíčku, aniž byste rozebrali půl motorky... Ale co se tedy

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.04.2009