BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Charliee
Vloženo 10.6.2007
Aktualizováno 1.2.2016

Proc byt doma, kdyz je venku tak krasne !!!

Vloženo: 17.10.2015, Uskutečněno: 17.10.2015, Zhlédnuto: 2x

Zase jsem si projel jednu z mych oblibenych tras , provetral hlavu a najel 200km.

Wildaja (44) napsal 23.11.2015 v 07:40

A děkuji ... podívám se moc ráda .

Wildaja (44) napsal 23.11.2015 v 07:16

Nemyslela jsem to zle . Každý má svoji volbu i rozhodnutí jak naložit se svým životem. Přinejmenším posledních pár let. Kdybys nechodil do práce a nedřel se jak mezek ... což nemusíš být na druhé straně světa , asi by ses měl těžko dobře a spokojeně . Fandím všem, co našli odvahu změnit svůj život na tolik , že vycestovali a tak nejen sobě dokázali, ale i mě, že to jde . Měla jsem to tenkrát udělat taky, ale náhoda mi dala na výběr ze dvou prací a já se rozhodla zůstat. Vidina bezpečí domova tenkrát vyhrála . No, byla jsem po.era, co k tomu víc říci . Tak dřu jak mezek, mám se taky spokojeně a cestuji na moto nebo prstem po mapě .
Užívej si krásné krajiny .. podle fotek i rodiny a měj se moc pěkně vybral sis krásnou Zem .

Charliee (0) napsal 19.11.2015 v 11:40

Je pravda, ze me nedela zadny problem si ty kolecka a trojuhelniky opakovat porad dokola, mozna v jinym smeru. Podivej se na muj YouTube channel, https://www.youtube.com/user/Crazyoldies50plus , jsou tam videa jeste z dalsich akci.

Charliee (0) napsal 19.11.2015 v 11:28

Dik za prispevek. Uz to skoro bude 10 let, co jsem koupil GS, pred tim jsem to jezdil dost casto autem. No ale rekl jsem si, ze jsem dost starej a mel bych se zase zblaznit do motorky a tentokrat si ji taky zase koupit. Jo, je to jako dovolena, akorat ze chodim kazdy den do prace a dru jak mezek..."Mame se jak na zamku, at to trva vecne". Ani uz si nepamatuju z jakyho filmu to bylo... Zivot je tu nadherny.

Wildaja (44) napsal 16.11.2015 v 16:07

Vidím, že tvá oblíbená kolečka v trojúhelníku se opakují už pěknou řádku let. Když řeknu deset , tak ani nebudu daleko od pravdy, že ? Moc pěkná krajina, prostředí ... z fotech dýchá taková pohoda, klid . Líbí se mi to . Myslím, že baterku z motorky nemusíš ani nabíjet, tu jen vyměníš, když dosloužil její čas. Je fajn, že udržuješ takhle komunikaci . Ať se Ti daří tam , kde jsi na dlooouhý dovolený .

• Tak to prislo ... prodej...

Po dvou mesicnim premyslenim jsem se rozhodl svoje oblibene koniky prodat a zacit se pripravovat na koupy neceho vice cestovniho. (y) A kdyz mluvim o pripravovani se, tak uz jsem se vlastne i celkem rozhodl... :-DD ...B

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.01.2016
    Uskutečněno: 19.01.2016
  • Nejdulezitejsi podnik v roce, kteryho se clovek musi zu

Toy Run 2015. :-DD Cílem je uspořádat veřejnou akci na oslavu motorkaření se silným zaměřením na pomoc dětem z rodin v nouzi během vánočního období. Tradičně je vybrán St Vincent de Paul jako příjemce tisíce hraček a

Vloženo: 14.12.2015
    Uskutečněno: 13.12.2015
  • Projizdka na necem jinem - BMW F 800 GT

9:00 hodin, sobota ráno a vnější teplota je 35,5 stupňů, Rozhodl jsem se vyzkoušet model BMW F 800 GT. Jezdim na F 650 GS uz 10 let a začal jsem přemýšlet, že je čas na nejakou to změnu, změnu na „touring“. Otázka pr

Vloženo: 06.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015