BMW F 650 GS (2004)

Vloženo 10.6.2007
Aktualizováno 1.2.2016

Deník motorky
Nalezeno 47 záznamů

• Tak to prislo ... prodej...

Po dvou mesicnim premyslenim jsem se rozhodl svoje oblibene koniky prodat a zacit se pripravovat na koupy neceho vice cestovniho. (y) A kdyz mluvim o pripravovani se, tak uz jsem se vlastne i celkem rozhodl... :-DD ...B

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.01.2016
    Uskutečněno: 19.01.2016
  • Nejdulezitejsi podnik v roce, kteryho se clovek musi zu

Toy Run 2015. :-DD Cílem je uspořádat veřejnou akci na oslavu motorkaření se silným zaměřením na pomoc dětem z rodin v nouzi během vánočního období. Tradičně je vybrán St Vincent de Paul jako příjemce tisíce hraček a

Vloženo: 14.12.2015
    Uskutečněno: 13.12.2015
  • Projizdka na necem jinem - BMW F 800 GT

9:00 hodin, sobota ráno a vnější teplota je 35,5 stupňů, Rozhodl jsem se vyzkoušet model BMW F 800 GT. Jezdim na F 650 GS uz 10 let a začal jsem přemýšlet, že je čas na nejakou to změnu, změnu na „touring“. Otázka pr

Vloženo: 06.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015
  • Projizdka kolem Murray river

Perfektni den na vypadnuti z baraku a na najeti nejakych tech kilometru. Nakonec jsem zkoncil po sesti hodinach s 286km. Tentokrat jsem trasu zkombinoval s misty, kde jsem jeste nebyl, a nelitoval jsem. :-DD (y) Víc

Vloženo: 29.11.2015
    Uskutečněno: 29.11.2015
  • Uz je to dost dlouho co jsem naposledy jezdil po meste.

Dneska jsem vstal do dne s nadherne modrou oblohou, coz nabadalo sednout na motorku a vypadnout z baraku co nejrychleji jak se da. :[ Nakonec jsem ale skoncil s jezdenim po meste a se zastavkou u dealera podivat se na n

Vloženo: 28.11.2015
    Uskutečněno: 28.11.2015
  • Jak nejlepe stravit nedelni odpoledne

Slunecno, (y) foukal vitr, :[ ale to mi nezabranilo ujet 210km za nejaky ctyri hodiny. :-DD Zase jsem se zastavil na kafe...pivo...precetl noviny a vyfoukal hlavu, takze muzu jit v plne sile v pondeli do prace. :-DD

Vloženo: 22.11.2015
    Uskutečněno: 22.11.2015
  • Coz si takhle vyjet pozde odpoledne?

Mozek mi zapracoval az pozde odpoledne a rozhodnul, ze se musim jit projet, bylo 16:30. Pocasi bylo pekny cely den, celkem teplo, tak to nebyl zadny problem. Nebylo spatny poradne protahnout motorku po servisu. Udelal js

Vloženo: 14.11.2015
    Uskutečněno: 14.11.2015
  • Dvou denni vyjezd s kulturni vlozkou

Prijal jsem pozvanku jednoho adelaidskeho klubu na dvou denni vyjizdku s "all inclusive", s prespanim ve vezeni a s kulturnim vecerem mistni rokove kapely. Pres sobotu a nedeli jsem najel pres 500km. Pocasi bylo vynikaji

Vloženo: 14.11.2015
    Uskutečněno: 07.11.2015
  • Proc byt doma, kdyz je venku tak krasne !!!

Zase jsem si projel jednu z mych oblibenych tras :-DD , provetral hlavu a najel 200km.

Vloženo: 17.10.2015
    Uskutečněno: 17.10.2015
  • Nedelni projizdka

Pocasi po obede jako stvoreny na kratkou projizdku po meste, kolem plaze a nakonec i pres kopce. :-DD Najel jsem jen neco malo pres 100 km, ale stalo to za to. Akorat mobil mi nejak vyplivnul a neudelal buhvijaky fotky.

Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 11.10.2015
  • Konecne zase na ceste

Uz bylo na case zprovoznit koniky a vydat se po okoli. Je sice jenom jaro, ale teplota uz preletla pres 30, vikend jako stvoreny vypadnout z baraku. 264 km za 5 hodin v nedeli odpoledne s plno zastavkama. Prvni na kavick

Vloženo: 04.10.2015
    Uskutečněno: 04.10.2015
  • Vyjezd na Valentine Day

Pekne horko, kolem 40 stupnu, na vyjizdku jako stvoreny. Po 10 kilometrech jsem si uvedomil, ze nemam zaplacenou registraci...jeste ze mame ty mobily a muzem nazhavit internet kde se nam zachce a pouzit vizakartu na jako

Vloženo: 14.02.2015
    Uskutečněno: 14.02.2015
  • Konecne zase na ceste.

Taky mi pekne trvalo, nez jsem vytahnul GS z garaze, umyl, zprovoznil baterku a vyjel. (y) Pocasi nadherny, teplo i po sesty hodine vecer (vzdyt jsme uprostred leta), plno klokanu na lukach podel cesty,...a normalni pro

Vloženo: 19.01.2015
    Uskutečněno: 18.01.2015
  • Neni nic lepsiho nez si poradne zajezdit, kdyz je "long

Tentokrat jsme to pekne natahli (380km), zase skrz vinarskou oblast, ale na severu od Adelaide a kolem Murray River. Vyjel jsem v 8.30 a vratil v 17.00, pocasi pralo, zadny nehody a nic moc provoz, protoze vetsina nadsen

Vloženo: 23.03.2014
    Uskutečněno: 10.03.2014
  • Vyjizdka

Zacatek podzimu, ale pocasi nadherny stravit nejaky ty kilometry na motorce. :-DD Celkem jich bylo 238.

Vloženo: 23.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • Nedelni vylet

Dneska jsem neodolal a zase si vyjel. Obloha nadherne modra a bez mracku, predpoved na nejakych 30 stupnu. Bylo lepsi se vyparit z domu, toho vanocniho jidla a piti uz bylo moc. Pocital jsem, ze budu jezdit tak dve hod

Vloženo: 29.12.2013
    Uskutečněno: 29.12.2013
  • Vyjezd po stedrym dnu

Den jako stvoreny na vyjizdku, teplota se pohybovala mezi 25 - 30 stupnu. Provoz moc velky nebyl, protoze vetsina nadelovala deckam darky a ostatni vyspavali. (y) Udelal jsem si takovy maly okruh skrz jednu vinarskou obl

Vloženo: 25.12.2013
    Uskutečněno: 25.12.2013
  • Co takhle si vyjet po stedrym dnu.

Jelo se pekne, pocasi nadherny, najeto nejakych 290km po rovine i v kopcich. Samozrejme to chtelo nekolik zastavek na kavicku, pivo a obed. Nejlepsi bylo, ze clovek nemusel spechat domu. :-DD

Vloženo: 06.01.2013
    Uskutečněno: 26.12.2012
  • Toy Run 2012

Nadherny den, teplota kolem 25 stupnu. tak clovek se musel zucastnit nejvetsi akce v tomto roce. Toy Run . :-DD Najeto sice jen 150km, ale zkonzumovalo se dost jidla a plno napoju. (y) :-DD A ted jen muzeme cekat za

Vloženo: 13.12.2012
    Uskutečněno: 09.12.2012
  • Kolem Murray River

Den zacal pekne, modra obloha a sem tam nejaky ten mracek. Akorat za hodinku uz bylo za kopcema zatazeno a poprchalo. Jenomze, kdyz se da nejakych 25 lidi dohromady, tak se musi jet. Nakonec to nebylo tak strasny s tou v

Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 29.04.2012
  • Neco kratsiho po vinicich

Pocasi bylo nadherny, jako udelany na vyjizdku a pres 30 stupnu. Najel jsem neco malo pres 100km kolem vinarsky oblasti. Na ochutnavky ale bohuzel nebyl cas.

Vloženo: 04.02.2012
    Uskutečněno: 28.01.2012
  • Motorkari Bali styl

Myslim, ze trochu zmeny nezaskodi. Samozrejme tady jezdim jen Taxikem, ale ten chaos na ceste je neuveritelny.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.10.2011
    Uskutečněno: 27.10.2011
  • Pekny vikend

Predpoved pocasi predcila co jsem ocekaval takze jsem si musel vyjet. Takovy lazo plazo po prasnackach bylo perfektni na vyvetrani po velmi nabitym tydnu.

Vloženo: 09.10.2011
    Uskutečněno: 08.10.2011
  • Nedelni vyjezd

Ikdyz jsem si vyjizdku pekne naplanoval, tak jsem nakonec jel jinam. Ne ze bych nadaval. Pocasi bylo pekny a v tech koncinach jsem jeste nebyl. 300 ujetych kilometru zahrnulo taky 4 privozy.

Vloženo: 04.09.2011
    Uskutečněno: 28.08.2011
  • Cesta do prirody

Konecne se pocasi umoudrilo a ja si nasel trochu casu na nejaky ty kilometry (200). Pekny den, plno slunka, zadny vitr a provoz se taky nechal zvladnout.

Vloženo: 21.08.2011
    Uskutečněno: 21.08.2011
  • Toy Run 2010

Toy Run druhou prosincovou nedeli se zase vysvihnul navstevou nejakych 10 000+ bikers. Jelo se klasickou trasou a na konci mel kazdy zase moznost odevzdat pro deti nejakou to hracku nebo penize.

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 12.12.2010
  • Zmena designu

Konecne jsem se po letech rozhoupal koupit Dakarsky stit a vymenit to maly plivatko co mam namontovany z fabriky. Cerna motorka a k tomu cerny stit = "perfektne to ladi". Samozrejme jsem to musel hned otestovat a zjistil

Vloženo: 04.05.2010
    Uskutečněno: 27.04.2010
  • Po silvestrovska vyjizdka

Tak jsme se prehoupli pres Silvestra a jsme v roce 2010. A samozrejme pocasi bylo v poradku, perfektni na dlouhou vyjizdku. Tentokrat jsme jeli ve dvou zkrs Adelaide hills, tak to bylo veselejsi.

Vloženo: 26.01.2010
    Uskutečněno: 02.01.2010
  • Tak uz je konecne po vanocnim jidle a piti. Neni nic lepsiho nez nalapat trochu cisteho vzduchu a nejakych tech kilometru. Za posledni dni jich bylo pres 400.

Vloženo: 28.12.2009
    Uskutečněno: 28.12.2009
  • Pekna nedele. Polojasno, okolo 30 stupnu. Silnice skoro prazdny, vypadalo to, ze vetsina lidi travi den nakupovanim na vanoce. Takze po peti hodinach a 270km jsem v pohode zase dorazil domu.

Vloženo: 20.12.2009
    Uskutečněno: 20.12.2009