Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník Haňula
Vloženo 16.8.2011
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 28.08.2015, Uskutečněno: 28.08.2015, Stav tachometru: 31790 km, Zhlédnuto: 6x

Člověk si má taky někdy udělat radost, tak já si udělala krásné a pravé moto narozeniny .
Řetězovku už máme po smrti, zvládla s námi 16 000 kilometrů a přišel čas na novou . Volba padla na sadu s řetězem Burrati 428 HX GOLD, X-kroužkový ve zlaté barvě.. Budeme stylové
Pneu ještě vzorek mělo, ale gumy byly dost divně poskákané, že na některých místech to bylo v pohodě, na jiných pravý opak.. A jelikož nás v září čeká STK a chci ještě vyrazit i někam dál, tak jsem se rozhodla vyměnit při jednom i pneu.
Přední jsme měli ContiGO, která sloužila 4 roky a asi 20 000km, takže jsem se rozhodla vzít celou sadu od Continentalu. Uvidíme, jak se nám na tom bude jezdit
Dnes už jsme tedy výměnu nestihly, ale to snad napravíme co nejdříve a vyrazíme na výlet

• Jánské koupele

Poslední zápis před více než rokem?? Uff, jsem ostuda :-$ S Kymčátkem jsem nedávno oslavila šesté výročí a musím říci, že bohužel nám ty kilometry přibývají čím dál pomaleji.. :-| Prostě tak nějak není čas, takže si vy

Vloženo: 28.08.2017
    Uskutečněno: 27.08.2017
  • 5 let s Kymčetem

Dnes je to přesně 5 let, co jsem si dovezla domů tuhle dvácu a nebyl jeden jediný den, kdy bych tohoto výběru litovala. Máme za sebou 26 000 společných kilometrů, neskutečně moc zážitků a nedám na ni dopustit. Je tedy ko

Vloženo: 17.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Píchlá guma, holé neštěstí

Chtěla jsem včera básnit o tom, jak jsem najela posledních chybějících 270 km a máme tedy s Kymčetem 26 000.. Ale zákon schválnosti mi to nedovolil. Vyrazila jsem na vyjížďku a chtěla pár těch km nahnat. Projela jsem pár

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 15.08.2016