BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 3.9.2015

Vloženo: 25.04.2015, Uskutečněno: 25.04.2015, Zhlédnuto: 6x

Jak se stává mým zvykem vyrazil jsem hned ráno na projížďku. V 8:15 už jsem byl na výpadovce na Jičín. Cíl: Hrad Pařez. Jelo se krásně a než jsem se nadál byl jsem na místě. K Pařezu se dá dojet na pár metrů takže pro moto výlet super protože nemusíte šmajdat v moto hadrech moc daleko. Moc toho z hradu nezbylo, ale to okolí! Pískovcový skály, les, rybník, potůček... asi budu duše romantická, prostě nádhera. Vylezl jsem na hrad a došlo mi že sem si blbec nevyndal termo vložky z oblečení. :D Teplíčko mi bylo :D Ale ta krajina ve mě probudila malýho kluka a já lítal ze skály na skálu až! Až mi ve výšce asi deseti metrů ujeli na jehličí kopyta a já se jal klouzat k okraji skály. A v tom se objevila! Moje nová nejlepší kamarádka! Paní Borovice! Teda, ještě Borovička, ale byla tam a to je hlavní. Chytil sem se jí jako poslední šance zůstat celej. V Borovičce to praskalo jak ve mě po ránu, ale držela. Čím víc jsem se sunul nahoru tím víc praskala až sem si vytrhl i s kořeny, ale to už sem našel chyt pro jednu ruku ve skále a vytáhl se nahoru. Když už mi zachránila kejhák nenechám ji tam přece uschnout. Šup do kufru a nejkratší cestou ke mě na zahradu kde dostala druhou šanci. Snad se chytí jako já. Najeto 130 kiláčků a na oběd už sem byl doma.

Lucky-Jarda (44) napsal 04.05.2015 v 09:13

To teda! Je to prcek. Tak 40cm, ale bojuje statečně. Vypadá to že se na zahradě chytí A ze skály sem ještě nepadal a už je na takový kratochvíle krapet pozdě. Přeci jen už se nehojím tak rychle jako ve dvaceti

kilurt (4) napsal 03.05.2015 v 23:45

Je vidět, že to bůhví jaký strom nebyl! Měl jsi kliku! I kdyz jestli jsi ještě nepadal ze skály tak všechno je jednou poprvé!

Lucky-Jarda (44) napsal 26.04.2015 v 21:25

Díky chlapi. Bylo to o fous, ale vypadá to že se chytla a mám na zahradě novej strom

vahon---Laďa (1) napsal 26.04.2015 v 20:48

Sakra dávej pozor. Jinak super.

BaluJarda (0) napsal 26.04.2015 v 16:45

Tak to asi bylo o chlup ,hezké foto . Tak přeji hodně štěstí asi nejen na motorce !

JirkaMetal (1) napsal 25.04.2015 v 19:20

Paráda

• Vypnout

Po včerejším "fandění" našim hokejistům jsem měl dnes hlavu jak rohovej barák a potřeboval sem vypnout. Relax, pohoda. Vyjel sem a ani sem nevěděl kam. Toulal sem se jen tak a nakonec z toho byl super den. Najel sem sice

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Špindlerův mlýn

Pátek se povedl a co v sobotu? Dlouho mi v hlavě hlodal můj oblíbenej Špindl. Naposledy sme tam se Zuzkou ani nedojeli a zastavila nás nehoda ve Vrchlabí a od tý doby se mi tam nějak nechtělo. Ale co, jedu! Předpověď poč

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • Suté břehy

Prodloužený víkend je tu a tak se musí provětrat motorka aby člověk nezapoměl jak se má zatáčet. Ale kam? Je pátek, státní svátek a tak nevím kde bude otevřeno. No nic, pojedu jen tak svý kolečko. (oblíbená trasa cca 35k

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015